Tepalų keitimas Panevėžyje

Kruopštus ir profesionalus tepalų keitimas 

  Automobilio priežiūrai reikia skirti gan nemažą dalį laiko ir pinigų, nes kitu atveju gali tekti atverti dar labiau piniginę. Tad, kad su automobiliu važinėtumete be problemų ir kliūčių, labai svarbus tepalų keitimas laiku. Tai galime sakyti yra vienas iš svarbiausių veiksnių, užtikrinantis darnų automobilio variklio darbą, galime garantuoti ir drąsiai teigti, kad tai yra pagrindinis veiksnys norint išlaikyti sklandų variklio darbą. Taigi, variklio sistemoje yra begalė detalių, kurios veikdamos išvien sukuria eigą, kuri verčia automobilį judėti į priekį, taip leisdama judėti automobiliui. Taip, kad užtikrinti sklandų ir ilgaamžišką darbą variklio skyriuje, nepamaišytų gan dažnas variklio tepalų keitimas Panevėžyje, padėsiantis išvengti variklio skyriaus remontų bei nepažeisti cilindrų, stūmoklių, tarpinių, vožtuvų, guolių ir t.t.

  Tepalų ir filtrų bei automatines pavaru dezes tepalo keitimas Panevezyje rekomenduojame keisti kas 10000 ar 15000 kilometrų nepriklausomai nuo automobilio markės ar modelio ar gamintojo rekomendacijų. Akivaizdu, kad dažnesnis tepalų keitimas galimas ir dėl klimato sąlygų bei alyvos kokybės. Labai svarbu išsirinkti ir patį servisą, kad būtų užtikrintas profesonalus darbas, tinkamiausių filtrų pasirinkimas bei aukščiausios kokybės alyva. Mes teikiame laiko patikrintą ir kokybiškiausią darbų kokybę Panevėžyje. Taip pat, skubiai bei užtikrintai parinksime ir pakeisime į geriausius ir kokybiškiausius filtrus ir pasiūlysime kokybiškiausius tepalus pagal Jūsų automobilį ypač geromis kainomis. Žinome ir garantuojame, kad mūsų specialistai parinks filtrus bei tepalus, todėl galime užtikrinti, kad Jūsų automobilio variklis dirbs sklandžiai po mūsų paslaugos teikimo!

Kada reikalingas tepalų keitimas Panevėžyje?

  Mūsų autoserviso meistrai pataria, kad norint išsaugoti Jūsų automobilio tikrą galią – „arklius“ (purkštukų švarą, turbinų priežiūrą, DPF filtrų išsivalymą), rekomenduotina naudoti moderniausius, pilnai sintetines bei patikimo gamintojo tepalus. Būtent tokių tepalų galite įsigyti mūsų autodetalių parduotuvėje, esantys specialistai patars ir parinks tepalus pas Jūsų automobilį bei pasiūlys juos geromis kainomis.

  Taip pat, pabrežiame, kad tepalų keitimas Panevėžyje turi būti atliekamas ne rečiau kaip kas 18 mėnesių. Tuo vadovaudamiesi, būsite ramesni, kad varikliui visuomet pakaks galios aplenkus vilkiką sugrįžti į savo eismo juostą. Negana to, tikriausiai sutaupysite ant kitų automobilio remontų darbų: turbinos, purkštukų, grandinės, riebokšlių, alsuoklių bei kitų komponentų remontų. Savalaikis tepalų keitimas – gan patikrintas būdas sutaupyti nemenką sumą pinigų.

  Norėdami patlikti tepalų lygo patikrinimą, pirmiausią atidarykite automobilio variklio dangtį ir ieškokite tepalų matuoklio. Ištraukite matuoklį ir nuvalykite jį švaria poperėliumi, kad neliktų senų tepalų. Įkyškite jį atgal į variklį ir dar kartą išimkite, kad pamatytumėte tikslų tepalų lygio rodmenį. Svarbiausia, kad variklio tepalų lygis būtų nenukritęs žemiau minimalios žymos, bet taip pat svarbu neperpildyti variklio, kad išlaikytumėte optimalų veikimą.

 

Atkreipkite dėmesį į spalvą

 

  Galite lengvai pažiūrėti į alyvos spalvą, kurią lengviausiai pamatysite ant matuoklio, patikrinkite spalvą. Naujas tepalas yra skaidrios šviesiai rudos spalvos, tačiau dirbdamas varyklyje jis pradeda tamsėti ir galiausiai tampa tirštas ir juodas. Kai tepalas pasidaro juodas ir praranda skaidrumą, tai rodo, kad jau laikas keisti tepalus, nes tepaluose gali būti dalelių, dėl kurių variklyje gali susidaryti nuosėdos, kurios padidina riziką netoligiam variklio darbui.

 

Patikrinkite tepalų klampumą

 

  Tikrindami spalvą turėtumėte patikrinti ir tepalų konsistenciją. Nuimkite tepalų lašelį nuo matuoklio galo ir patrinkite tdviems pirštais. Jei tepalas yra šiurkštus arba jaučiate smėlumą, tai dar vienas ženklas, kad aliejuje yra teršalų ir jį reikia pakeisti.

Nuo paskutinio tepalų keitimo nuvažiavote daugiau nei 13500 km

  Jei automobilį vairuojate ir prasukate daug kilomet, neabejotinai gali būti laikas pakeisti tepalus. Anksčiau gamintojai rekomendavo keisti tepalus, kas 15000 kilometrų, tačiau, tobulėjant sintetiniams tepalams, mažai tikėtina, kad jūsų automobiliui tepalus reikės keisti taip dažnai. Kiekvieno gamintojo instrukcijos yra skirtingos, bet atsiminkite kuo dažniau keisite automobilio tepalus, tuo rečiau reiks užsukti į servisą dėl variklio netinkamo darbo.

 

Užsidega tepalų keitimo lemputė

 

  Jei neprisimenate kada paskutinį kartą keitėte tepalus automobilyje, tikrai nebūtina jaudintis, nes daugelis šiuolaikinių automobilių tai stebi už jus, o prietaisų skydelio lemputė, kai reikės pakeisti kitus tepalus. Visada priminimas nustatyta pagal gamintojo rekomenduojamą tepalų keitimo periodą automobiliui ir taip pat turi būti nustatyta iš naujo po kiekvieno alyvos keitimo. To negalima painioti su tepalų slėgio prietaisų skydelio lempute, kuri gali įspėti jus, kad jau važiuojate, su nepakankamu tepalų lygiu, o tai gali privesti prie būtino apsilankymo autoservise, patikėkite tikrai jus šito nenorite. Jei pastebėjote šią lemputę, nedelsiant skabinkite į autoservisą ir rezervuokites tepalų ketimui.

 

Tepalų  lygis nuolat krenta

 

  Jei papildėte variklio tepalus, bet jų lygis vis nukrenta, tai tikriausiai bus gedimas. Kadangi variklio tepalai praranda savosavybes, variklis sunaudoja daugiau nei reikia, kad užtikrintųskalndų darbą variklio skyriuje. Variklis, kurį nuolat reikia papildyti tepalais, rodo, kad yra kažkur nuotėkis, todėl reikia visiškai pakeisti alyvą.

 

Įvertinkite variklio darbo garsą

 

  Labai įdėmiai paklausykite kaip dirba jūsų variklis, nes jums turėtų būti lengva išgirsti viską, kas skamba neįprastai. Jei išgirdote, ko neturėtumete girdėti, kad jūsų variklis yra triukšmingesnis nei įprastai, tai gali reikšti, kad reikia pakeisti tepalus. Kai variklio tepalai sensta ir praranda tepimo savybes, judančios variklio dalys gali pradėti trintis viena į kitą, kas gali reikšti, kad gali būti padaryta didelė žala. Todėl visada rekomenduojama patikrinti variklį ir pakeisti tepalus, jei sukėlė įtarimų variklio garsas.

 

Kokia kaina yra tepalų keitimas Panevėžyje?

  Tepalų ir filtrų (oro, tepalo) keitimo kaina nėra didelė, ji prasideda nuo 20€, tap pat kainos dydis priklauso nuo pasirinktos keičiamos alyvos, filtrų gamintojų. Mūsų parduotuvėje yra gan platus filtrų pasirinkimas (rekomendacijos pagal automobilio modelį, kainą bei kokybę) bei turime aukščiausios kokybės tepalų (Mobil 1, Castrol Edge Turbo, Shell). Mūsų autoservise nuolat keičiame tepalus visiems automobilių modeliams (Audi, BMW, Toyota, Honda, Ford ir t.t.), dyzeliniams ir benzininiams varikliams. Atlikę tepalų keitimą, visada priklijuojame tepalų keitimo lipduką, kad žinotumėte kiek automobilis buvo nuvažiavęs kilometrų keičiant tepalus paskutinį kartą. Taip yra daug lengviau nustatyti ridos tikslumą iki kito tepalų keitimo Panevėžyje. „Sadiras“ autoservisą rasite adresu – S. Kerbedžio 21, Panevėžys.

tepalu keitimas kaina Panevezyje

Automatinės pavarų dežės tepalo keitimas Panevėžyje

  Automatinės pavarų dežės tepalo keitimas Panevėžyje galime sakyti priklauso nuo dviejų veiksnių: pravažiuotos ridos (kilometrų skaičiaus) ir transmisijos tipo.

Skirtingiems dėžių tipams galioja tokie principai:

  • Automatinė pavarų dežė su laipnišku perjungimu (pvz. Tiptronic, DSG.) – galime patarti keisti tepalus kas 50 000 – 80 000 km.
  • Automatinė pavarų dežė su variatoriniu junginėjimu (pvz. Multitronic.) – galime patarti keisti tepalus kas 30 000 – 50 000 km.

  Atėjus laikui pavarų dėžės tepalo keitimui, būtina laikytis specifikacijų, kurias yra nurodęs pats automobilio gamintojas. Geriau neeksperimentuokite, o pilkite tik tą alyvą, kuri yra nurodyta. Automatines pavaru dezes tepalu keitimas Panevezyje už protingą kainą!

Rekomenduotina keičiant pavarų dėžės tepalus, pasikeisti ir jos filtrą.

Tepalo filtro keitimas Panevėžyje

  Variklio tepalų filtrai pasižymi tuo, kad išvalo tepalus nuo visokių teršalų. Viso automobilio eksploatacijos metu alyvose kartas nuo karto atsiranda purvo, todėl labai svarbu parinkti kokybišką tepalo filtrą, kuris užtikrintų, kad variklio skyrių pasiektų kuo švaresnė alyva, bet ir tai filtrai negali užtikrinti ilgaamžiškumo, jie tik laikinai gali užtikrinti, kad variklį pasieks švari alyva. Mūsų autoservise keičiame tik kokybiškus ir daug metų patikrintus filtru. Apsilankykite pas mus autoservise ir pakeisime aukštos kokybės tepalais bei filtrais Jūsų automobilį.

Oro filtro keitimas Panevėžyje

  Oro filtras įtakoja tiesioginį variklio darbą jo ilgaamžiškumui. Visada rekomenduojama nuolat tikrinti oro filtro buklę, jis gali užsikimšti ir po 1000 kilometrų. UAB „Sadiras“ specialistai pataria oro filtrą keisti du kartus į metus, taip išvengsite galimai didesnių problemų. Visada rekomenduojame nepagailėti pinigų kokybiškam filtrui (Bosch, Mahle, Mann) nes mūsų autodetalių parduotuvėje rasite daugybę rimtų gamintojų filtrų, c! Tad nedvejokite ir užsukite į vieną iš rimčiausių servisų Panevėžyje ir pakeisime itin profesonaliai tepalus!

Kuro filtro keitimas Panevėžyje

  Mūsų meistrai rekomenduoja keisti kas 40.000 – 60.000 kilometrų. Taip pat, mūsų speacialistai parinks kokybiškai kuro filtrą. Tinkamai veikiantis kuro filtras valo kurą, kuris gali pasitaikyti nelabai geros kokybės, taigi filtras pašalins kure galimus užteršėjus ar gali atskirti vandenį. Kuro filtrai gali užtikrinti visą kuro sistemos ilgaamžišką veikimą bei turi tam tikrą tiesioginį ryšį su variklio darbu. Kuro filtro svarba yra itin efektyvi kuro sistemos darbui, tad kuo dažniau keisite šį filtrą, tuo rečiau susidursite su kuro sistemos problemomis. Užsukite ir rekomenduosime geriausią Jūsų automobiliui tinkamą filtrą.         

  

Tepalų keitimas Panevėžyje, kaina

Tepalų keitimas kaina Panevėžyje

Tepalų keitimo kaina prasideda nuo

20

Filtrų ir tepalų keitimo kainos prasideda nuo 20 eurų.
Tepalų keitimo paslaugai registruotis galima šiuo numeriu +37069839641 arba atvykti tiesiai į autoservisą S. Kerbedžio 21g., Panevėžys.

Pakeisime tepalus iki 40 minučių.

Tepalų keitimo intervalas yra 10000-15000 kilometrų.