Automobilio patikra Panevėžyje

  • Nuodugniai patikrinsime visą važiuoklę (pakabą),
  • Efektyviai patikrinsime visą stabdžių sistemą su jėgų matavimu,
  • Taip pat pažiūrėsime akumuliatorių bei generatorių,
  • Automobilio patikra prieš perkant Panevėžys
  • Langų valytuvų patikra
  • Pasakysime padangų nusidevėjimo įvertinimą

Automobilio patikra prieš perkant Panevėžys

Kiekvieno apsilankymo metu pas mus autoservise Jūsų automobilyje patikrinsime:

Variklio alyvos lygį,

Akumuliatorių,

Važiuoklę,

Valytuvų būklę,

Stabdžių skysčio lygį,

Aušinimo ir langų skysčio lygį,

Padangų lygį,

Skydelio įspėjamąsias lemputes,

Žibintų lemputes.

Kodėl būtina įsivertinti techninę automobilio būklės patikrinimą ir įvertinimą?

Kaip ir visi daiktai reikalauja priežiūros, tad automobilis ypatingai reiklus daiklas. Tad automobilyje esti mechaninių mazgų, kurie bįgant laikui turi polinkį sugesti. Viena iš dažniausių situacijų, kad tai dažniausiai atsitinka būten mūsų vykimo metu tiesiog kelyje. Taigi, visada gerai yra apsidrausti ir siekti išvengti šių bėdų bei sumažinti tokių įvykių riziką, galime rekomenduoti apsilankyti pas mus Sadiras autoservisas Panevėžyje bent du kartus per metus) bei atlikti automobilio patikrą. Mūsų specialistai ne tik patikrins Jūsų automobilį bet ir padės išvengti nemalonumų kelyje! Tik Sadiras autoservisas Panevėžys.

Taip pat vienas iš svarbiausių aspektų automobilio patikroje yra elektros sistema, kuri gali būti ne tik komforto įrangos, bet ir iš daugelio daviklių, bei kitų svarbių mašinos elektronikos dalių. Iškilus kokiam elektros sistemos gedimui, apie tai dažniausiai įspėja užsidegusi lemputė automobilio prietaisų skydelyje, o vienas iš geriausių būdų nustatyti problemą yra kompiuterinė diagnostika. Kompiuterinė diagnostika turi ne vieną privalumą. Pirmiausia – dabartiniuose automobiliuose itin gausios elektros sistemos, o patikrinus kompiuterinės diagnostikos įrangą, specialistas iš karto lengvai randa kelią į tam tikrą elektros sistemos grandinės dalį, kurioje yra gedimas. Automobilio patikra prieš perkant Panevėžys sertifikuotame autoservise.

Automobilio patikra Panevėžyje

Kokia kaina automobilio patikros prieš pirkimą?

Pirminio automobilio patikros kaina prasideda nuo 50 eurų.

Kaip užsiregistruoti automobilio patikrai Panevėžyje?

Automobilio patikrai registruotis galima šiuo numeriu +37069839641 arba atvykti tiesiai į autoservisą S. Kerbedžio 21g., Panevėžys.

Meniu