Kontaktai

Adresas

S. Kerbedžio g. 21, Panevėžys 35114

 

Tel. nr.

+3706 983 9641 (Registracijai)
+3706 061 1328 (Autodalys)

El. paštas

uab.sadiras@gmail.com

Apie mus

UAB „Sadiras“ Jūsų patikimas ir geras autoservisas Panevėžyje. Teikti remontą automobiliams pradėjome 1994 m. atidarę  gan nedidelę oficialią „Fiat“ automobilių atsarginių dalių parduotuvę ir pradėjome prekiauti autodėtalėmis Panevėžyje. Esame labiausiai patyrę specialistai, kurie jau virš 26 metų specializuojasi  „Fiat“ Ducato mikroautobusų remonte, taigi ilgametė patirtis leidžia pasiūlyti bei suteikti itin kokybišką darbą šiems mikroautobusams. Taigi, laikui bėgant pavyko įrengti ir pirmą keltuvą. Šiuo metu rasite mūsų autoservise 8 keltuvus lengviesiems automobiliams , mikroautobusams bei visureigiams. Tagi, jau esame virš 26 metų šiame versle, per kuriuos įgavome nepamatojuomanos naudos bei patirties ir galime pasiūlyti itin profesonalų remontą automobiliams Panevėžyje.

Esame už nuolatinį darbuotuojų kvalifikacijos kelimąsi bei žinių stiprinimą.  Darbuotojai siunčiami įgyti naujų žinių sertifikuotose kursuose, kuriuose jie semiasi ir mokosi teorinių žinių iš patyrusių ekspertų. Taip pat, autoservise nuolat vyksta įrangos atnaujinimai bei naudojami sertifikuoti įrankiai, kuriais remontuojami Jūsų automobiliai. Mūsų servise suremontuotiems automobiliams visada suteikiama garantija atliktiems darbams bei autodalims. 

„Sadiras“ autoservisas Panevėžyje yra sumontuota kvalifikuota ir moderni įranga: važiuoklės patikros stendas, amortizatorių bei stabdžių kompiuterinis stendas, kondicionierių pildymo ir aptarnavimo stotelė, ratų suvedimo stendas (3D ratų suvedimas), šviesų reguliavimo stendas. Atlikus stabdžių sistemos remontą (kaladėlių, diskų bei vamzdelių, žarnelių keitimą) patikriname jų efektyvumą, taip pat kokybiškai remontuojame sankabas ir smagračius, keičiame ir montuojame ratus bei padangas, tvarkome aušinimo sistemą.Mūsų turima įranga leidžia aptarnauti ne tik lengvuosius automobilius, bet ir mikroautobusus, visureigius. Pilnas paruošimas techninei apžiūrai. Adresas S. Kerbedžio 21 g., Panevėžys.    CBD kanapių aliejus

0
Metai patirties
0 tūkst.
Aptarnautų klientų
0
Specialistų

Susisiekite