Kondicionierių pildymas Panevėžyje

Kondicionierių pildymas Panevėžyje

Kada reikalingas kondicionierių pildymas Panevėžyje?

Oro kondicionierių sistemos visada reikia patikrinti, ypač prieš karštajį vasaros sezoną. Rekomenduojama pildyti freonu R1234YF. Tai naujos kartos freonas, kuris lengviau skyla atmosferoje, padedant sumažinti klimato atšilimą. Bent kartą į 2 metus būtina pasitikrinti ar pakankamai sandari yra oro koncionavimo sistema, užbėgant didesnėms problemoms. Dar vienas būtinas dalykas yra kad freono visada būtų sistemoje, nes kitaip gali sugesti kompresorius ar radiatorius, dažnai freono nebuvimas sistemoje gali sukelti drėgmę, kuri ilgainiui sukelia koroziją. Taip pat svarbu keisti kondicionieriaus siurblio dirželį. Apsilankykite Sadiras autoservise Panevėžyje.

Kondicionavimo sistemos darbų sąrašas

Veiksmai, kurie prailgins oro kondicionierių sklandų darbą

  • Vieną kartą į mėnesį būtina įjungti/išjungti oro kondicionierių,
  • Jeigu jaučiamas drėgmės kvapas automobilyje, reikalinga dezinfekcija,
  • Kartą į pusę metų reikalinga pasikeisti salono filtrą,
  • Prieš vasarą būtina patikrinti oro kondicionieriaus sandarumą,
  • Kartas nuo karto reikėtų pasitikrinti/pasikeisti kondicionieriaus kompresoriaus dirželį.

Salono filtro keitimas

Kartą į vienus metus ar padarius kondicionieriaus dezinfekciją, būtina dalykas yra naujas salono filtras, kuris veiksmingai saugo kondicionavimo sistemą nuo aplinkoje esančių vabzdžių ar kitų smulkių dalelių. Jeigu vis dėl to salono filtras nėra keičiamas jis patampa nepraleidus orui ir turi įtakos sklandžiam ventiliacijos sistemos darbui, kitaip pradeda ji veikti nesklandžiai, pradeda kauptis virusai, bakterijos ir žiedadulkės. Dar pradeda rasoti langai iš vidaus, jei gauna drėgmės salono filtras.         CBD kanapių aliejus

Kondiconierių pildymas, kaina

Kondicionierių pildymo kainos nuo

20

Kondicionierių pildymo kainos prasideda nuo 20 eurų.
Kondicionierių pildymui Panevėžyje registruotis galima šiuo numeriu +37069839641 arba atvykti tiesiai į autoservisą S. Kerbedžio 21 gatvę.

Kondicionieriaus pildymą Panevėžyje reikia atlikti, kai sumažėja freono kiekis kondicionieriaus sistemoje daugiau nei 30%.