Sankabos remontas Panevėžyje 

Profesionalus sankabos remontas Panevėžyje

  Susidėvėjus sankabos diskui, variklis pradeda nebeperduoti sukimo galios į automobilio ratus dėl to, kad sukibimui skirta dalis būna pilnai nudilusi. Tokį gedimą nebūna sunku diagnozuoti. Kai automobiliu kylate į kalną, spaudžiate akseleratoriaus pedalą ir matote kaip kyla variklio apsukos, bet automobilis greičiau nevažiuoja ir greitis nedidėja, tai yra signalas apie reikalingą sankabos remontą. Dažnai yra užuodžiamas specifinis svilėsių kvapas, kurį kaisdamas skleidžia sankabos diskas.

  Sankabų gamintojai nurodo šių mechanizmų tarnavimo laiką, bet praktiškai neįmanoma nustatyti ridos, ar laiko kas kiek kilometrų reikia keisti sankabą. Tam daro įtaką važiavimo stilius: važinėjama mieste ar ilgesniais atstumais. Pradedantis vairuotojas gali ir per labai trumpą laiką „sudeginti“ sankabą. Kai sankabos tarnavimo laikas eina į pabaigą, padidėja automobilio kuro sąnaudos.

  Nereikia laukti, kol automobilis visiškai sustos, kreipkitės į patikimus specialistus ir taip užtikrinkite sklandžias keliones arba geriausia atvykite pas mus į UAB „Sadiras“ serfikuotą autoservisą Panevėžyje ir suremontuosime sankabą patikimai, bei suteiksime konsultacijų!

  Mūsų autoserviso meistrai specializuojasi sankabos keitimas Panevėžyje ir kiekvieną dieną keičia sankabas bei darbą atlieka kokybiškai ir atsakingai. Galime pasiūlyti taip pat, smagračių remontą, tvarkome ir išminamuosius guolius, sankabos cilindrus, sankabos trosus.

  Sankabas keičiame tik į kokybiškų ir žinomus sankabų gamintojų, kurie yra patikrinti per 26 darbo metus: LUK, VALEO, SACHS, kurių turime savo autodetalių parduotuvėje. Dėl sankabų kompletų kainų galite skambinti pasiteirauti numeriu +37060611328

sankabos keitimas panevezyje

Kada reikalingas sankabos remontas?

  Dažniausiai sudyla sankabos diskas arba sugenda ir išsausėja sankabos išminamasis guolis. Kai sugenda guolis, numynus automobilio sankabą pasigirsta metalo džeržgesys ir skardus garsas, kuris laikui bėgant garsėja.

Keli pagrindiniai požymiai:

 • Sunku perjungti pavaras.
 • „Buksuoja“ sankaba, variklio apsukos didėja, tačiau automobilio greitis – ne.
 • Sankaba nesuveikia išmynus sankabos pedalą.
 • Girdisi pašaliniai garsai išmynus sankabą.
 • Neatšoka sankabos pedalas.

Sankabos nuorinimas

  Sankabos nuorinimas atliekamas po sankabos remontas Panevėžyje. Dažniausiai esant nukritusiam sankabos pedalui ant grindų, blogai atšokstant sankabos pedalui ar esant kitiems nusiskundimams sankabos funkcionavimu. Vien sankabos nuorinimas nepadeda, dažniausiai randami ir kiti sankabos gedimai: nesandarus pagrindinis sankabos cilindras, nesandarus sankabos darbinis cilindras (esantis ant pavarų dėžės), trūkęs diskatorius, sankabos disko gedimai, smagračio gedimai.

Kokia yra sankabos paskirtis?

  Sankabos paskirtis yra perduoti variklio sukimo jėgą į automobilio ratus. Sankaba yra tarpinė tarp variklio ir pavarų dėžės. Spausdami sankabos pedalą automobilio salone, laikinai atitraukiame ir atjungiame variklį nuo ratų ir taip automobilis rieda laisva eiga. Kai pamažu atleidinėjame sankabos pedalą, sankaba palaipsniui perduoda variklio sukimąsi pavarų dėžei, o pastaroji sukimąsi perduoda į ratus ir automobilis važiuoja.

Sankabą susideda iš:

 1. Sankabos diskas
 2. Diskatorius
 3. Išminamas guolis

  Rekomenduojama keisti visas tris dalis vienu metu. Tai yra kartu dirbančios dalys, todėl dėvisi visos kartu! Tai nėra labai pigi ir greita paslauga, dažniausiai užtrunkanti visą darbo dieną.

Smagraičio remontas 

  Smagratis yra svarbi sankabos dalis. Automobilyje gali būti keli smagračiai, todėl skiriasi ir tokių sankabų tipai. Jei sankaba turi vieną smagratį, ji vadinama neplaukiojančia, jei du – plaukiojančia. Plaukiojantis smagratis – tai dviejų masių smagratis, skirtas variklio vibracijų slopinimui. Plaukiojanti sankaba daugiausiai montuojama į naujesnius automobilius tam, kad būtų sumažintos kuro sąnaudos ir vibracijos. 

  Pagrindiniai smagraičio defektai:

 • Neįprasti sklindantys garsai, ypač, kai atleidinėjama sankaba.
 • Sunkiai perjungiama pavara.
 • Važiuojant automobiliu jaučiama neįprastai didelė vibracija. 

  Sankabos dalių bei sankabos remonto kaina labai skiriasi skirtingiems automobilių modeliams, todėl jei norite sužinoti, kiek ši paslauga kainuoja Jūsų automobiliui, paskambinkite mūsų autoservisų „Sadiras“ specialistams ir jie mielai pasakys tikslias kainas bei pakonsultuos.

 

Sankabos remontas Panevėžyje, kaina

Sankabos remontas Panevėžyje

Sankabos remontas kaina nuo

50

Kai numynus automobilio sankabą pasigirsta metalo džeržgesys ir skardus garsas, didelė tikimybė, kad reikalingi sankabos remonto darbai Panevėžyje.

Automobilį sankabos keitimui registruoti galima šiuo numeriu +37069839641 arba atvykti tiesiai į Sadiras autoservisą S. Kerbedžio 21g., Panevėžys.

Kaina priklauso nuo automobilio modelio ir nuo sankabos dalių susidevėjimo.