Padangų montavimas, keitimas ir ratų balansavimas Panevėžyje

Dažniausios padangų problemos

   Per mažai pripūstos padangos

 

  Neteisingas padanguose, esantis slėgis, gali smarkiai sugadinti padangas ir jaustis nesaugiai visų tipų keliuose. Naudojimas netinkamai pripūstomis padangomis, gali sutrumpinti padangų tarnavimo laiką net iki 25%.

 

  Taip pat, nepakankamai pripūstos padangos padidina nusidėvėjimą, o per daug pripūstos padangos sukelia ankstyvą padangos vidurio degradaciją. Tiek per mažai, tiek per daug pripūstos padangos nebeajotinai turi įtakos valdymui jūsų automobilį.

 

  Netolygiai susidėvėjusios padangos

 

  Labai dažnai pasitaiko atvejų, kai gerai pripūstų padangų išoriniai ir vidiniai kraštai turi nusidėvėjimo požymių. Tai gali rodyti, kad jūsų padangos reikalingas ratų balansavimas. Taip pat, netolygiai susidėvėjusios padangos gali turėti įtakos stabdymo kelio ilgiui.

 

  Padangų išsipūtimas ir įtrūkimai

 

  Patariame atkreipti dėmesį į padangų šoninių sienelių iškilimus ir įtrūkimus. Didelis duobių skaičius Panevėžio miesto keliuose reiškia, kad labai tikėtina, kad labai lengvai gali būti pažeista bent viena iš jūsų padangų. Jei nors ir protingu greičiu pataikysite į duobę ar kelkraštį, ant pažeistos padangos gali atsirasti iškilimų.

 

  Netinkamai sureguliuotos padangos

 

  Netinkamai sureguliuota padanga bus akivaizdžiai labiau nusidėvėjusi vienoje pusėje nei kita. Pavyzdžiui, padanga, kuri yra netinkamai nukreipta į išorę, labiau susidėvės ant vidinių nei išorinių kraštų ir atvirkščiai.       CBD 

   Atvykite į „Sadiras“ autoservisą Panevėžyje ir pakeisime jums visus ratus!

 

Padangų montavimas, keitimas Ratų balansavimas

Padangų montavimas, keitimas ir ratų balansavimas, kaina

Padangų montavimas ir ratų balansavimas kainos prasideda

5

Registruotis padangų montavimas, keitimas ir ratų balansavimas Panevėžyje galima šiuo numeriu +37069839641 arba atvykti tiesiai į Sadiras autoservisą S. Kerbedžio 21g., Panevėžys.

padangų montavimas, keitimas ir ratų balansavimas Panevėžyje gali užtrukti iki 45 minučių.

Padangų montavimas, keitimas ir ratų balansavimas Panevėžyje kainuoja nuo 5 eurų.