Kontaktai

Adresas

S. Kerbedžio g. 21, Panevėžys 35114

 

Tel. nr.

+3706 983 9641 (Registracijai)
+3706 061 1328 (Autodalys)

El. paštas

uab.sadiras@gmail.com

Sadiras autoservisas Panevėžys

  Kviečiame apsilankyti į  „Sadiras“ autoservisas Panevėžyje yra gerai žinomas dėl savo patirties ir plataus spektro paslaugų aptarnaujant automobilius ir mikroautobusus. Sekmingai dirbame jau 26 metus, tad tikrai esame savo srities profesonalai, lyderiauntys Panevėžio mieste. Per visus savo darbo metus tapome moderniausiu ir vienu didžiausiu autoservisu. Paruošime jūsų automobilį itin greitai ir kruopšciai privalomąjai techninei apžiūrai ( jei pageidausite, už jus ir nuvarysime į apžiūros centrą), taip pat, prekiaujame sertifikuotomis autodetalėmis, aukščiausios kokybės alyvą ir filtrais, tiekiame visas paslaugas automobilių tvarkyme.  „Sadiras“ autoservise keičiame tik originaliomis, daugelį metų patikrintų tekėjų dalimis, o visoms mechaninėms dalims suteikiama garantiją. Esame įsikūre gan patogioje miesto dalyje, S.Kerbedžio gatvėje 21, tai kodėl gi neužsukus į mūsų autoservisą Panevėžyje. Rekomenduojame reguliariai tikrinti jūsų automobilį, nes reguliarus automobilio techninis aptarnavimas turi neįtikėtinai daug privalumų, įskaitant geresnį valdymą, sklandesnį važiavimą, mažesnes degalų sunaudojimą ir, svarbiausia, sumažina gedimo riziką.

  Profesonalus ir aukščiausius standartus, atitinkantis autoservisas Panevėžyje atlieka visus remonto darbus. Aukštos kvalifikacijos meistrai ne tik greitai ir kokybiškai sutvarkys jūsų automobilį, bet ir suteiks patarimų, kaip išvengti gedimų ateityje. Mūsų autoserviso specialistai visada gylina savo žinias mechanikų kvalifikacijos mokymuose.  Taip pat, mūsų servise yra įsikūrusi naujų autodetalių. Joje dirbantys specialistai, parinks aukštos kokybes pakaitines dalis bei suteiks rekomendacijų apie vienas ar kitas autodalis. Taip pat siūlome itin konkurencingas autodetalių kainas, gal net geriausias Panevėžyje.

  „Sadiras“ autoserviso darbų sąrašas:

 
 

  Visi darbai atliekami patyrusių specialistų, su naujausią ir sertifikuota įranga, kuri leidžia greitai ir tiksliai nustatyti bei pašalinti gedimus. Autoservisas Panevėžyje remonto paslaugoms ir autodetalėms visada yra suteikiama garantija. Tad, jei nenorite sukti galvos ir būti ramiais remonto metu kviečiame remontuotis Sadiras autoservise.

  Kviečiame užsiregistruoti remonto darbams registracija internetu arba atvykti į S. Kerbedžio 21 g., Panevėžys. Jei turite klausimų, nesikuklinkite, ir rašykite mums. 

Susisiekime

    Autoservisas Panevėžyje dirba darbo dienomis nuo 8:00–17:00. Savaitgaliais nedirbame.

    Suteikiame garantiją atliktiems darbams bei pakeistoms autodetalėms.

    Sadiras autoservisas įsikūręs S.Kerbedžio 21 g., Panevėžys.