Kontaktai

Adresas

S. Kerbedžio g. 21, Panevėžys 35114

 

Tel. nr.

+3706 983 9641 (Registracija)
+3706 061 1328 (Autodalys)

El. paštas

uab.sadiras@gmail.com

Geras autoservisas Panevėžys

  Jeigu gyvenate Panevėžio mieste, galite būti tikri, kad, be jokių abejonių, jūsų transporto priemonių techninei priežiūrai ir remontui geriausia vieta yra „Sadiras“ autoservisas. Mūsų autoservisas garsėja ilgametėmis patirtimi ir didžiausiu paslaugų spektru, kuris apima automobilių remontą ir techninę priežiūrą, siūlome tik kokybiškas autodalis bei geriausias kainas mieste. Mūsų autoservisas Panevėžyje – patikimas ir kvalifikuotas pasirinkimas jūsų transporto priemonių priežiūrai. Visada suteikiame garantijas visoms mūsų teikiamoms paslaugoms, todėl galite jaustis ramūs dėl savo transporto priemonės būklės. Apsilankykite mūsų autoservise ir įsitikinkite, kad mes esame geriausias pasirinkimas jūsų automobilio priežiūrai ir remontui. Mes laukiame jūsų apsilankymo ir esame pasiruošę patenkinti visus jūsų poreikius ir lūkesčius.

Sertifikuotas autoservisas Panevėžyje

  Profesonalus ir aukščiausius standartus, atitinkantis autoservisas Panevėžyje atlieka visus remonto darbus. Mūsų komanda susideda iš patyrusių ir kvalifikuotų technikų, kurie žino viską apie automobilių remontą ir techninę priežiūrą. Meistrai dirba ir naudoja pažangias technologijas ir kvalifikuota įranga, kad užtikrintų kokybiškas ir efektyvias paslaugas. Aukštos kvalifikacijos meistrai ne tik greitai ir kokybiškai sutvarkys jūsų automobilį, bet ir suteiks patarimų, kaip išvengti gedimų ateityje. Mūsų autoserviso specialistai visada gylina savo žinias mechanikų kvalifikacijos mokymuose. Be to, mes siūlome patrauklias kainas ir greitus paslaugų atlikimo terminus, todėl galite būti tikri, kad jūsų automobilis bus pilnai suremontuotas ir paruoštas naudojimui kuo greičiau. Taip pat, mūsų autoservise yra įsikūrusi naujų autodetalių parduotuvė, kurioje rasite visko, ko gali prireikti Jūsų automobiliui, turime daugiau nei 27 metus patirties! Joje dirbantys specialistai, parinks aukštos kokybes pakaitines dalis bei suteiks rekomendacijų apie vienas ar kitas autodalis. Taip pat siūlome itin konkurencingas autodetalių kainas, gal net geriausias visame regione. Nieko nelaukite ir atvarykite savo automobilį į geriausią autoservisą Panevėžio mieste!

  „Sadiras“ autoserviso specialistai padės Jums išlaikyti Jūsų automobilį geriausioje būklėje ir gali pasiūlyti itin platų paslaugų spektrą, kad galėtų patenkinti kiekvieno kliento individualius poreikius. Visi darbai atliekami patyrusių specialistų su naujausią ir sertifikuota įranga, kuri leidžia greitai ir tiksliai nustatyti bei pašalinti gedimus. Visoms remonto paslaugoms ir autodetalėms visada yra suteikiama garantija. Tad, jei nenorite sukti galvos dėl didelių kainų bei galimo broko remonto metu kviečiame apsilankyti mūsų šauniame autoservise. Užsiregistruokite remonto darbams internetu, telefonu ar tiesiog atvykite į S. Kerbedžio 21 g., Panevėžys. Jei turite klausimų, nesikuklinkite, prašom, parašykite mums el. paštu. 

Autoserviso paslaugų sąrašas:

 • Automobilio patikra prieš perkant. Pirkdami naudotą automobilį, svarbu užtikrinti, kad jis atitinka visus reikalavimus, nustatytus Lietuvos Respublikos teisės aktuose. Mes atliekame išsamią automobilio patikrą, kurioje tikriname visus esminius automobilio elementus, įskaitant variklį, važiuoklę, stabdžius, ausines ir kt. Tai padeda užtikrinti, kad galėsite ramiai naudotis savo nauju automobiliu.

 • Automobilio paruošimas žiemai. Žiemos metu kelias tampa labai slidus ir pavojingas, todėl svarbu, kad Jūsų automobilis būtų tinkamai paruoštas šiai sezonui. Mes siūlome šias paslaugas: keičiame padangas į žiemines, patikriname akumuliatorių, keičiame tepalus ir įsitikiname, kad Jūsų automobilis tinkamai veiktų šaltuoju metų laiku.
 • Aušinimo sistemos remontas. Aušinimo sistemos defektai gali sukelti rimtų problemų Jūsų automobiliui. Mes atliekame išsamų aušinimo sistemos patikrinimą ir remontą, kad būtų išvengta tokių problemų. Tai apima radiatoriaus, termostato, aušintuvo skysčio ir kitų svarbių elementų patikrinimą ir remontą.
 • Mikroautobusų aptarnavimas. Jeigu turite mikroautobusą, svarbu, kad jis būtų tinkamai prižiūrimas ir aptarnaujamas. Mes siūlome šias paslaugas: patikriname variklį, keičiame tepalus, patikriname važiuoklę ir stabdžius, patikriname ausines, ir įsitikiname, kad Jūsų mikroautobusas veiktų geriausiai.
 • Kompiuterinė diagnostika yra būdas nustatyti kompiuterio gedimus ir jų priežastis. Tai yra procesas, kurio metu kompiuteris skenuojamas, kad būtų galima nustatyti bet kokius klaidų pranešimus, problemų priežastis ir trūkumus. Šis procesas yra naudingas tam, kad būtų galima nustatyti, kas sukelia kompiuterio veikimo sutrikimus.
 • Kondicionierių pildymas ir patikra. Mes galime  kokybiškai uzpildyti automobilių kondicionierių sistemas bei jas patikrinti. Atlieka mūsų patyrę ir kvalifikuoti specialistai. Mes naudojame tik aukščiausios kokybės pildymo ir patikros įrangą, kuri užtikrina geriausius rezultatus ir ilgą kondicionieriaus tarnavimo laiką.
 • Kuro sistemos remontas. Mes galime pasiūlyti profesionalias kuro sistemos remonto paslaugas, kurias atlieka mūsų patyrę ir kvalifikuoti specialistai. Mes naudojame tik aukščiausios kokybės įrangą ir dalis, kurios užtikrina geriausius remonto rezultatus ir ilgą automobilio kuro sistemos tarnavimo laiką.
 • Sankabos remontas ir keitimas. Mes tiekiame itin profesionalias sankabos remonto ir keitimo paslaugas, kurias atlieka mūsų patyrę ir kvalifikuoti specialistai. Mes naudojame tik aukščiausios kokybės sankabos dalis, kurios užtikrina geriausius remonto ir keitimo rezultatus ir ilgą sankabos tarnavimo laiką.
 • Ratų montavimas ir balansavimas. Mes siūlome profesionalias ratų montavimo ir balansavimo paslaugas, kurias atlieka mūsų patyrę ir kvalifikuoti specialistai. Mes naudojame tik aukščiausios kokybės įrangą ir padangų montavimo bei balansavimo technologijas, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai ir ilgas padangų tarnavimo laikas.
 • Stabdžių remontas ir patikra. Stabdžių patikra yra svarbus procesas, kurio metu patikrinami visi stabdžių komponentai, įskaitant stabdžių kaladėles, diskus, vamzdžius ir kitus susijusius elementus. Šio proceso metu taip pat tikrinami stabdžių skysčio lygis ir būklė. Jei reikia, atliekamas stabdžių skysčio keitimas arba purškiamas antikorozinis produktas.
 • Paruošimas techninei apžiūrai. Techninė apžiūra yra svarbi proceso dalis, kurio metu tikrinamas automobilio saugumas ir patikimumas. Tam, kad sėkmingai pereiti techninę apžiūrą, būtina atlikti kai kuriuos reikiamus pasiruošimo darbus.
 • 3D ratų suvedimas ir geometrijos patikra. Tai yra svarbi paslauga, kuri padeda išlaikyti automobilio stabilumą ir saugumą kelyje. 3D ratų suvedimas yra moderni ir tikslesnė ratų suvedimo technologija, kuri suteikia galimybę greitai ir tiksliai surasti bet kokius ratų suvedimo defektus ir šių defektų priežastis.
 • Tepalų keitimas. Tai yra svarbi automobilio priežiūros procedūra, skirta išlaikyti variklio gerą darbą ir ilgą tarnavimo laiką. Tepalai yra skirti mažinti trintį tarp variklio dalių, taip pat šilumos ir valymo medžiagoms ištraukti. Naudoti senus ir užterštus tepalus gali sukelti variklio pažeidimus ir sumažinti jo veikimo efektyvumą.
 • Paskirstymo diržo keitimas. Mes siūlome profesionalias paskirstymo diržo keitimo paslaugas, atliekamas mūsų patyrusių ir kvalifikuotų specialistų. Mes naudojame tik aukščiausios kokybės dalis ir įrankius, kad užtikrintume geriausius rezultatus ir jūsų automobilio ilgaamžiškumą.
 • Žvakių patikra ir keitimasŽvakės yra svarbi variklio dalis, kuri užtikrina teisingą degimo proceso vykdymą ir padeda išvengti variklio gedimų. Todėl žvakių patikra ir keitimas yra būtinas automobilio priežiūros elementas.
 • Važiuoklės remontas. pasiūlysime aukščiausios kokybės važiuoklės remonto paslaugas, atliekamas patyrusių ir kvalifikuotų specialistų. Mes naudojame tik aukščiausios kokybės dalis ir įrangą, kad užtikrintume, jog atliekamas remontas būtų kokybiškas ir patikimas.
 • Variklių remontas. Mes naudojame tik aukščiausios kokybės dalis ir įrangą, kad būtų užtikrintas kokybiškas ir patikimas variklio remontas. Mūsų darbo tikslas yra suteikti klientams patikimą ir ilgaamžį variklio veikimą, todėl mes atliekame visus būtinus testus ir patikrinimus, kad būtų užtikrintas variklio patikimumas.
 • Žibintų reguliavimas. Mes atliekame aukščiausios kokybės žibintų reguliavimo paslaugas, atliekamas patyrusių ir kvalifikuotų specialistų. Mes naudojame tik aukščiausios kokybės įrangą ir technologijas, kad užtikrintume, jog atliekamas reguliavimas būtų kokybiškas ir patikimas.

 

Susisiekime

  Autoservisas Panevėžyje dirba darbo dienomis nuo 8:00–17:00. Savaitgaliais nedirbame.

  Sadiras autoservisas įsikūręs S.Kerbedžio 21 g., Panevėžys.