Ratų suvedimas Panevėžyje ir geometrijos patikra

Ratų suvedimas Panevėžyje

Tiksliausias ratų suvedimas Panevėžyje!

   Ratų suvedimas Panevėžyje – tai patikima ir profesionali paslauga, atitinkanti visus texhninius reikalavimus Jūsų automobiliui. Mes teikiame aukščiausios kokybės 3D ratų suvedimą, kuris užtikrina Jūsų automobilio veikimo patikimumą ir saugumą. Mes taip pat esame atsakingi už visus techninius patikrinimus, kuriuos reikia atlikti, kad užtikrintume, kad Jūsų automobilis būtų tinkamas eksplotuoti. Jei ieškote patikimo ir profesionalaus ratų suvedimo, tai “Sadiras” autoservisas yra puikus pasirinkimas Jums. Užsukite dabar ir mes atliksime profesionalų suvedimą Jūsų automobiliui.

“Sadiras” autoservise dirbama su moderniu ratų suvedimu stendu, kurio pagalba itin tiksliai ir patikimai patikrinama ratų geometrija ir atliekamas ratų suvedimas Panevėžyje. Prieš pradedant vykdyti ratų geometrijos reguliavimo darbus, labai svarbu patikrinti automobilio važiuoklę, amortizatorių kondiciją, ar tinkamas yra padangų slėgis, jų nusidėvėjimą, nes tai yra būtina įvertinti ar atitinka visus automobilio gamintojo reikalavimus. Jeigu yra randama kokių nors gedimų ar ankščiau išvardintų problemų, nedelsiant siekiama juos pašalinti. Ratų suvedimą Panevėžyje ir geometrijos patikrą atliekame visiems automobilių modeliams. Jau virš 20 metų dirbame su ratų suvedimo paslauga ir dar neturėjome nei vieno blogo atsiliepimo! Užsukite ir įsitikinkite patys kaip kokybiškai ir greitai atliekame ratų geometrijos reguliavimo darbus.

Kada reikėtų pasitikrinti ratų geometriją ir atlikti ratų suvedimą?

  Vienas iš požymių, kad jums reikalingas ratų, tai, kad yra ženkliai išaugusios degalų sąnaudos. To pasekoje, jūsų automobilio padangos sukuria pasipriešinimą važiuojant automobiliui, kuris nulemia didesnį degalų sunaudojimą.

  Prastas automobilio valdymas ir kontrolė –atlikus profesionalų ratų suvedimą autoserviso specialistų, automobilis bus valdomas ženliai geriau, atliekamas ratų sudimas pagal gamintojo nurodytas gaires.

Padidėjęs padangų susidėvėjimas – nevienodas padangų susidėvėjimas yra viena iš pagrindinių ratų suvedimo priežastis. Teisingas ir profesonalus specialistų suvedimas prailgina padangų tarnavimo laiką net 2 kartus.

  • Juntamas nestabilus automobilio vairavimas,
  • Pastebimas netolygus ar padidėjėjęs padangų nusidėvėjimas,
  • Išaugusios kuro sąnaudos taip pat gali įspėti apie būtina ratų suvedimą,
  • Vis atsiranda papildomų važiuoklės problemų,
  • Buvo atliktas automobilio pakabos remontas,
  • Važiuodami automobiliu jaučiate traukimą į kurią nors pusę,
  • Jūsų automobilio vairas yra pasviręs į dešinę arba į kairę pusę,
  • Teko įvažiuoti į didelę duobę ar patekus į eismo įvykį.
  • Būtina atlikti kas 20-30 tūkst. km
  • Rekomenduojame atlikti patikrą bent kartą metuose (patikra nemokama, jei bus atliekamas ratų suvedimas mūsų autoservise.

Ratų suvedimo (geometrijos) pažyma

  Beveik visados bus reikalinga ratų geometrijos sureguliavimo pažyma, norint užregistruoti automobilį, importuotą iš Jungtinių Amerikos Valstijų arba patekote į eismo įvykį, po kurio buvo nutraukta techninės apžiūros pažymos galiojimas, nes tada turėsite regitrai pateikti pažymą apie ratų geometriją. Taigi, siūlome itin tikslią ratų suvedimo paslaugą, kurią tiekiame daugiau nei 15 metų. atvykitę „Sadiras” autoservisą ir atliksime itin kruopščią ratų geometrijos patikrą bei išrašysime reikalingą ratų geometrijos sertifikatą su kurio bus leidžiama kreiptis dėl privalomos techninės apžiūros atlikimo ar dėl automobilio iš Jungtinių Amerikos Valstijų įregistravimo. Atvykite ir atliksime ratų suvedimą S. Kerbedžio 21g., Panevėžys.        

  

Ratų suvedimas Panevėžyje, kaina

Ratų suvedimo kaina prasideda nuo

20

Ratų suvedimas Panevėžyje kaina prasideda nuo 20 eurų.

Darbų trukmė priklauso nuo automobilio modelio, dažniausiai atliekama per 20-40min.

Ratų suvedimas Panevėžyje padės išvengti greito padangų nusidevėjimo bei sumažinti kuro sąnaudas.

Ratų suvedimui ir ratų geometrijos patikrai registruotis galima šiuo numeriu +37069839641 arba atvykti tiesiai į autoservisą S. Kerbedžio 21g., Panevėžys.