Ratų suvedimas Panevėžyje ir geometrijos patikra

Ratų suvedimas Panevėžyje

Ratų suvedimas Panevėžyje

 “Sadiras” autoservise dirbama su moderniu ratų suvedimu stendu, kurio pagalba itin tiksliai ir patikimai patikrinama ratų geometrija ir atliekamas ratų suvedimas Panevėžyje. Prieš pradedant vykdyti ratų geometrijos reguliavimo darbus, labai svarbu patikrinti automobilio važiuoklę, amortizatorių kondiciją, ar tinkamas yra padangų slėgis, jų nusidėvėjimą, nes tai yra būtina įvertinti ar atitinka visus automobilio gamintojo reikalavimus. Jeigu yra randama kokių nors gedimų ar ankščiau išvardintų problemų, nedelsiant siekiama juos pašalinti. Ratų suvedimą Panevėžyje ir geometrijos patikrą atliekame visiems automobilių modeliams. Jau virš 20 metų dirbame su ratų suvedimo paslauga ir dar neturėjome nei vieno blogo atsiliepimo! Užsukite ir įsitikinkite patys kaip kokybiškai ir greitai atliekame ratų geometrijos reguliavimo darbus.

Kada reikėtų pasitikrinti ratų geometriją ir atlikti ratų suvedimą?

  • Juntamas nestabilus automobilio vairavimas,
  • Pastebimas netolygus ar padidėjėjęs padangų nusidėvėjimas,
  • Išaugusios kuro sąnaudos taip pat gali įspėti apie būtina ratų suvedimą,
  • Vis atsiranda papildomų važiuoklės problemų,
  • Buvo atliktas automobilio pakabos remontas,
  • Važiuodami automobiliu jaučiate traukimą į kurią nors pusę,
  • Jūsų automobilio vairas yra pasviręs į dešinę arba į kairę pusę,
  • Teko įvažiuoti į didelę duobę ar patekus į eismo įvykį.

Pažymų išrašymas

Reikalingas ratų geometrijos reguliavimo pažyma, norint užregistruoti automobilį, importuotą iš Jungtinių Amerikos Valstijų arba patekote į eismo įvykį, po kurio buvo nutraukta techninės apžiūros pažymos galiojimas, nes tada turėsite regitrai pateikti pažymą apie ratų geometriją. Taigi, atvykitę į „Sadiras” autoservisą Panevėžyje ir atliksime itin kruopščią ratų geometrijos patikrą bei išrašysime reikalingą ratų geometrijos sertifikatą su kurio bus leidžiama kreiptis dėl privalomos techninės apžiūros atlikimo ar dėl automobilio iš Jungtinių Amerikos Valstijų įregistravimo. Atvykite ir atliksime ratų suvedimą S. Kerbedžio 21g., Panevėžys.            CBD aliejus

Ratų suvedimas Panevėžyje kaina

Ratų suvedimo kaina prasideda nuo

20

Ratų suvedimas Panevėžyje kaina prasideda nuo 20 eurų.

Darbų trukmė priklauso nuo automobilio modelio, dažniausiai atliekama per 20-40min.

Ratų suvedimas Panevėžyje padės išvengti greito padangų nusidevėjimo bei sumažinti kuro sąnaudas.

Ratų suvedimui ir ratų geometrijos patikrai registruotis galima šiuo numeriu +37069839641 arba atvykti tiesiai į autoservisą S. Kerbedžio 21g., Panevėžys.