Variklių remontas Panevėžyje

Variklių remontas Panevėžyje

Paskirstymo diržo arba grandinės keitimas

Daug reikšmės variklių tarnavimo laikui turi deramai prižiūrėtas paskirstymo mechanizmas. Aibė dalykų: diržinė pavara, pavara varoma grandine bei pavara, varoma krumpliaračiais. Pravartu žinoti, kad grandinę kaip ir paskirstymo diržą reikia keisti periodiškai pagal gamintojo nustatytus intervalus arba dažniau, nes sugedus savaime vienai iš šių detalių, dažnu atveju laukia daug išlaidų reikalaujantis variklių remontas Panevėžyje arba jo keitimas kitu.

Keičiant dantytąjį diržą visados reikia keisti visą komplektą: guolius, diržą, vandens siurblį bei aušinimo skystį jei siurblį veda dantytasis diržas. Keičiant grandinę keičiami visi įtempėjai, žvaigždutės, kreipiančiosios. Keičiant ar diržą, ar grandinę rekomenduojama įvertint generatoriaus diržinės pavaros stovį. Jai nusidėvėjus dažnu atveju atsiranda pašaliniai garsai – tai signalas, kad metas atlikti remonto darbus: keisti dirželį, patikrinti vedančiuosius bei įtempimo guolį, patikrinti generatoriaus guolius, skriemulį, esant nusidėvėjimui – keisti naujais ir tikrais variklių remontas Panevėžyje!

Variklių remontas Panevėžyje ir gedimai

Dažniausiai, kad variklis dirbtų be priekaištų keisti laiku alyvą ar filtrus nepakanka. Tai mechnizmas, kuris dirba aukštoje temperatūroje, veikdamas vibracijos. Dėl šių veiksnių dažnai sukietėja įvairios tarpinės bei riebokšliai, tuo tarpu atsiranda alyvos arba aušinimo skysčio nuotėkis. Neretai pasitaikantys yra veleno riebokšlių, vožtuvų dangtelio, karterio tarpinės gedimai. Indikavus, kur yra alyvos ar kitų skysčių nutekėjimas, dažnu atveju problema išsprendžiama keičiant sandariklius naujais.

Šiuolaikinis variklis tai sudėtingas mechanizmas, kuriame persipina mechanika, elektronika, fizika ir t.t. Tokiame sudėtingame mechanizme kartais pasitaiko gedimų, kuriems nėra jokių prevencijos priemonių, pavyzdžiui: turbokompresoriaus gedimas, alkūninio veleno lūžimas, cilindrų galvutės įtrūkimai ir pan. Neretai šie ir panašūs gedimai yra suremontuojami, tačiau tai reikalauja patyrusių ir profesonalių meistrų žinių. Atliekant tokius remonto darbus svarbu ne tik pakeisti sugedusias detales naujomis, tačiau nustatyti pradinę gedimo priežastį ir ją taip pat pašalinti. Apsilankykite Sadiras autoservise Panevėžyje! CBD aliejus

Variklių remonto kaina

Variklio remonto kainos nuo

30

Registracija internetu

Rekomenduojama variklio paskirstymo diržą keisti ir grandinę kas 80-100 tūkst. kilometrų.
Sadiras specialistai garantuoja nepriekaištingą darbų kokybę bei garantiją atliktiems darbams.