Mikroautobusų remontas Panevėžyje

Mikroautobusų remontas Panevėžyje

Mikroautobusų remontas Panevėžyje

„Sadiras“ autoservise suremontuosime itin greitai ir už pasiūlysime gerą kainą visų tipų mikroautobusams ir lengviesiems automobiliams.

Kiekvienas mūsų klientas yra mums ypatingai svarbus, todėl įdėsime visas pastangas, kad kiekvienas vairuotojas paliktų mūsų autoservisą patenkintas mūsų specialistų atliktu darbu. Negalvokite ir užsukite, mikroautobusų remontas mūsų autoservise tik geriausiomis kainomis, per 26 gyvavimo metus suradome patikimus tekėjus, kas leidžia pasiūlyti konkurencingą kainą autodalių rinkoje. Esame laimingi galėdami suteikti geriausią kainos ir kokybės santykį savo klientams Panevėžio mieste!

Visų mikroautobusų remontas Panevėžyje

Remontuojame visų markių mikroautobusus, keičiame kokybiškomis, daugelį metų patikrintomis autodetalėmis, gerai žinomais gamintojais. Diaugiamete patirtis leidžia Jums suteikti konsultacija mikroautobusų remontas Panevėžyje bei pasiūlyti itin lanksčias kainas ypatingai Mercedes – Benz Sprinter, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato mikroautobusams.

Aptarnavimo sutartis įmonėms

Su daugelių įmonių esame sudarę aptarnavimo sutartis, kuriomis tiekiame aukščiausios kokybės remonto darbus. Savo klientams suteikiame papildomas nuolaidas autodetalėms, darbams. Visada suteikiame pirmumo teisę remontuotis sugedusias transporto priemones, taip užtikrindami savo įsipareigojimus. Sertifikuota „Sadiras“ autoserviso įranga bei patyrę šios srities specialistai suremontuos Jūsų mikroautobusą itin greitai ir patraukliomis kainomis! Taip pat, organizuojame techninės apžiūros paslaugą, kuria galime pasiūlyti sutaupyti Jūsų brangų laiką, nes viską įvykdysime už Jus, praeisime techninę apžiūrą, Jums tik beliks atsiimti mikroautobusą su galiojančia technine pažiūra.              CBD aliejus

Mūsų autoservisas dirba jau 26 metus ties mikroautobusų remontu ir jų pakaitinėmis autodetalėmis

Mikroautobusų remonto kaina

Remonto kainos nuo

20

Registracija internetu

Mikroautobusų remontui Panevėžyje registruocija vykdoma šiuo numeriu +37069839641.
Suteikiame garantiją atliktiems remonto darbams bei pakeistoms dalims.

Dirbame darbo dienomis nuo 8h-17h. Savaitgaliais nedirbame.