Aušinimo sistemos remontas Panevėžyje

Aušinimo sistemos remontas Panevėžyje

Profesionalus aušinimo sistemos remontas

  Aušinimo sistema nuolatos veikia, kad palaikytų darbinės variklio darbo temperatūra. Jei variklis pradeda kaisti – jis automatiškai dėvisi bei turi būt remontuojamas. Vidaus degimo variklis dirba degalų mišinio sprogimo (mišinio uždegimo) būdu, kur degimo kameroje išsiskiria labai didelė temperatūra. Nuolatos dirbant varikliui visada dėvisi ir papildomi aušinimo sistemos komponentai: vandens siurblys, termostatas, aušinimo radiatorius, ventiliatorius ir kt.

  Mes naudojame naujausias priemones ir technologijas, kad galėtume nustatyti jūsų automobilio aušinimo sistemos problemų šaltinį ir suteikti greitas bei efektyvias sprendimus, kad atkurtume sistemos veikimą. Mūsų specialistai yra visiškai licencijuoti ir apmokomi tvarkyti bet kokio tipo automobilių aušinimo sistemas. Be remonto, taip pat siūlome priežiūros paslaugas, kad išvengtume brangių sutrikimų ir pratęstume jūsų automobilio aušinimo sistemos naudojimo laiką. Mūsų priežiūros planai apima reguliarius patikrinimus, valymus ir reguliavimus, kad jūsų sistema veiktų efektyviai ir išvengtų potencialių problemų, kurios gali tapti didelėmis problemomis. Jei jums reikia automobilio aušinimo sistemos remonto paslaugų Panevėžyje, nieko nedelskite ir susisiekite su mumis jau šiandien.

Aušinimo sistemos remonto darbų sąrašas

  Vandens pompa, gali pasirodyti ne svarbus variklio skyriaus elementas ir dažnas klientas norėdamas sutaupyti, jo išvis nekeičia. Tačiau vandens pompa –  yra pagrindinis variklio aušinimo sistemos mazgų aušinimo sistemoje. Jo gedimas turi įtakos kitų variklio dalių gedimui. Dėl šios priežasties laiku nepakeitus vandens pompos gali būti reikalingas ir rimtas variklio remontas ir dar didelesnės išlaidos. Veiksniai, kurie gali turėti įtakos vandens pompos gedimui. Rekomenduojam pasižiūrėti, ar pats siurblys yra tinkamai sumontuotas, ar yra tvarkingi kiti mazgai ir jų elementai, su kuriais siurblys turi tiesioginį veikimo kontaktą. Aušinimo skysčio siurblio sparnuotės, mechaniniai pažeidimai dažniausiai atsiranda dėl įvairiausių šiukšlių aušinimo sistemoje. To priežastis dažniausiai būna prieš tai neprižiūrima aušinimo sistema. Vandens siurblys keičiamas, kai prasideda jo negalavimai, dažniausiai, kai nepakankamas aušinimo skysčio cirkuliacijos slėgis arba skysčio prasisunkimas prie siurblio, klibėjimas, pašaliniai guolių garsai. Keičiant aušinimo skysčio siurblį, būtina keisti ir aušinimo skystį, nes sename aušinimo skystyje nuo sudilusių elementų gali būti likę pašalinių priemaišų, nuosėdų, metalų drožlių. Keičiant pagrindinį variklio diržą, kuris taip pat suka ir aušinimo siurblį, aušinimo siurblio keitimas yra privalomas.

  Dar vienas iš svarbiausių aušinimo sistemos termostatas. Termostatas užkūrus variklį padeda užtikrinti greitesnį variklio įšilimą iki normalios darbinės temperatūros. Taip pat termostatas palaiko normalią variklio temperatūrą. Automobilio darbinės temperatūros pokytis yra vienas iš dažniausių termostato gedimo problemų. Jeigu temperatūra neįšyla iki darbinės temperatūros, variklis pradeda dirbti netvarkingai, padidėja kuro sąnaudos, suprastėja trauka ir dinamika. Jeigu termostatas sugedo ir užstrigo uždarytoje padėtyje, variklis pradeda kaisti. Tokiu atveju reikia nieko nelaukti ir važiuoti „Sadiras“ autoservisą Panevėžyje ir mes greitai pašalinsime gedimą. Perkaitinto variklio remontas gali labai padidinti remonto išlaidas.

  Didelę reikšmę aušinimo sistemoje turi aušinimo radiatorius. Jis atlieka perteklinės temperatūros aušinimo funkciją. Radiatorius keičiamas, kai jis praleidžia aušinimo skystį, yra nesandarus. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į jo užterštumą, t. y. ar nėra fizinių išorinių apnašų ant aušinimo ploto esančių intarpo grotelių. Esant tokiems nešvarumams, būtina juos panaikinti – atlikti radiatoriaus plovimą.

  Esant karštiems orams ar stovint automobilių spūstyje, aušinimo radiatorių, nesant pakankamam oro srautui, papildomai aušina prieš jį stovintis ventiliatorius. Ventiliatorius veikia keliomis srauto padėtimis, priklausomai nuo to, koks oro srauto našumas yra reikalingas. Pasitaikantys gedimai yra ventiliatoriaus guolių išdilimas, klibanti ar fiziškai pažeista pati sparnuotė. Esant tokiems gedimams, ventiliatorių būtina keisti nauju. Klibanti sparnuotė gali pratrinti patį radiatorių, įsisukusi, išsicentravusi ventiliatoriaus sparnuotė gali nulūžti, pažeisdama radiatorių ir prakirsdama aušinimo radiatoriaus vamzdelius, skirtus aušinti skystį.          

Aušinimo sistemos remontas Panevėžyje, kaina 

Aušinimo sistemos remonto kainos nuo

20

Aušinimo sistemos remonto kainos prasideda nuo 20 eurų. 

Aušinimo radiatoriaus keitimas gali užtrukti iki 4 valandų.

Automobilį remontui registruoti galima šiuo numeriu +37069839641 arba atvykti tiesiai į Sadiras autoservisą S. Kerbedžio 21g., Panevėžys.