Tepalų keitimas Panevėžyje

Tepalų keitimas Panevėžyje

Tepalų keitimas Panevėžyje

Automobilio priežiūrai reikia skirti gan nemažą dalį laiko ir pinigų, nes kitu atveju gali tekti atverti dar labiau piniginę. Tad, kad su automobiliu važinėtumete be problemų ir kliūčių, labai svarbus tepalų keitimas laiku. Tai galime sakyti yra vienas iš svarbiausių veiksnių, užtikrinantis darnų automobilio variklio darbą, galime garantuoti ir drąsiai teigti, kad tai yra pagrindinis veiksnys norint išlaikyti sklandų variklio darbą. Taigi, variklio sistemoje yra begalė detalių, kurios veikdamos išvien sukuria eigą, kuri verčia automobilį judėti į priekį, taip leisdama judėti automobiliui. Taip, kad užtikrinti sklandų ir ilgaamžišką darbą variklio skyriuje, nepamaišytų gan dažnas variklio tepalų keitimas Panevėžyje, padėsiantis išvengti variklio skyriaus remontų bei nepažeisti cilindrų, stūmoklių, tarpinių, vožtuvų, guolių ir t.t.

Tepalus ir filtrus rekomenduojame keisti kas 10000 ar 15000 kilometrų nepriklausomai nuo automobilio markės ar modelio ar gamintojo rekomendacijų. Akivaizdu, kad dažnesnis tepalų keitimas galimas ir dėl klimato sąlygų bei alyvos kokybės. Labai svarbu išsirinkti ir patį servisą, kad būtų užtikrintas profesonalus darbas, tinkamiausių filtrų pasirinkimas bei aukščiausios kokybės alyva. UAB „Sadiras“ autoservisas Panevėžyje teikia gan laiko patikrintą ir kokybiškiausią darbų kokybę Panevėžyje. Taip pat, skubiai bei užtikrintai parinksime ir pakeisime į geriausius ir kokybiškiausius filtrus ir pasiūlysime kokybiškiausius tepalus pagal Jūsų automobilį ypač geromis kainomis. Žinome ir garantuojame, kad mūsų specialistai parinks filtrus bei tepalus, todėl galime užtikrinti, kad Jūsų automobilio variklis dirbs sklandžiai po mūsų paslaugos teikimo!

Ką galite padaryti, kad variklis tarnautų ilgai?

Sadiras specialistai pataria, kad norint išsaugoti Jūsų automobilio tikrą galią – „arklius“ (purkštukų švarą, turbinų priežiūrą, DPF filtrų išsivalymą), rekomenduotina naudoti moderniausius, pilnai sintetines bei patikimo gamintojo tepalus. Būtent tokių tepalų galite įsigyti mūsų autodetalių parduotuvėje, esantys specialistai patars ir parinks tepalus pas Jūsų automobilį bei pasiūlys juos geromis kainomis. Taip pat, pabrežiame, kad tepalų keitimas Panevėžyje turi būti atliekamas ne rečiau kaip kas 18 mėnesių. Tuo vadovaudamiesi, būsite ramesni, kad varikliui visuomet pakaks galios aplenkus vilkiką sugrįžti į savo eismo juostą. Negana to, tikriausiai sutaupysite ant kitų automobilio remontų darbų: turbinos, purkštukų, grandinės, riebokšlių, alsuoklių bei kitų komponentų remontų. Savalaikis tepalų keitimas – gan patikrintas būdas sutaupyti nemenką sumą pinigų.

Kokia kaina yra tepalų keitimas Panevėžyje?

Tepalų ir filtrų (oro, tepalo) keitimo kaina nėra didelė, ji prasideda nuo 20€, tap pat kainos dydis priklauso nuo pasirinktos keičiamos alyvos, filtrų gamintojų. Mūsų parduotuvėje yra gan platus filtrų pasirinkimas (rekomendacijos pagal automobilio modelį, kainą bei kokybę) bei turime aukščiausios kokybės tepalų (Mobil 1, Castrol Edge Turbo, Shell). „Sadiras“ autoservise nuolat keičiame tepalus visiems automobilių modeliams (Audi, BMW, Toyota, Honda, Ford ir t.t.), dyzeliniams ir benzininiams varikliams. Atlikę tepalų keitimą, visada priklijuojame tepalų keitimo lipduką, kad žinotumėte kiek automobilis buvo nuvažiavęs kilometrų keičiant tepalus paskutinį kartą. Taip yra daug lengviau nustatyti ridos tikslumą iki kito tepalų keitimo Panevėžyje. „Sadiras“ autoservisą rasite adresu – S. Kerbedžio 21, Panevėžys.

Automatinės pavarų dežės tepalų keitimas Panevėžyje

Automatinės pavarų dežės tepalų keitimas Panevėžyje galime sakyti priklauso nuo dviejų veiksnių: pravažiuotos ridos (kilometrų skaičiaus) ir transmisijos tipo. Skirtingiems dėžių tipams galioja tokie principai: Automatinė pavarų dežė su laipnišku perjungimu (pvz. Tiptronic, DSG.) – galime patarti keisti tepalus kas 50 000 – 80 000 km. Automatinė pavarų dežė su variatoriniu junginėjimu (pvz. Multitronic.) – galime patarti keisti tepalus kas 30 000 – 50 000 km. Atėjus laikui pavarų dėžės tepalų keitimui, būtina laikytis specifikacijų, kurias yra nurodęs pats automobilio gamintojas. Geriau neeksperimentuokite, o pilkite tik tą alyvą, kuri yra nurodyta. Rekomenduotina keičiant alyvą, pasikeisti ir jos filtrą.

Tepalo filtro keitimas Panevėžyje

Variklio tepalų filtrai pasižymi tuo, kad išvalo tepalus nuo visokių teršalų. Viso automobilio eksploatacijos metu alyvose kartas nuo karto atsiranda purvo, todėl labai svarbu parinkti kokybišką tepalo filtrą, kuris užtikrintų, kad variklio skyrių pasiektų kuo švaresnė alyva, bet ir tai filtrai negali užtikrinti ilgaamžiškumo, jie tik laikinai gali užtikrinti, kad variklį pasieks švari alyva. Mūsų autoservise keičiame tik kokybiškus ir daug metų patikrintus filtru. Apsilankykite „Sadiras“ autoservise ir pakeisime aukštos kokybės tepalais bei filtrais Jūsų automobilį.

Oro filtro keitimas Panevėžyje

Oro filtras įtakoja tiesioginį variklio darbą jo ilgaamžiškumui. Visada rekomenduojama nuolat tikrinti oro filtro buklę, jis gali užsikimšti ir po 1000 kilometrų. UAB „Sadiras“ specialistai pataria oro filtrą keisti du kartus į metus, taip išvengsite galimai didesnių problemų. Visada rekomenduojame nepagailėti pinigų kokybiškam filtrui (Bosch, Mahle, Mann) nes mūsų autodetalių parduotuvėje rasite daugybę rimtų gamintojų filtrų, c! Tad nedvejokite ir užsukite į vieną iš rimčiausių servisų Panevėžyje ir pakeisime itin profesonaliai tepalus!

Kuro filtro keitimas Panevėžyje

UAB „Sadiras“ specialistai rekomenduoja keisti kas 40.000 – 60.000 kilometrų. Taip pat, mūsų speacialistai parinks kokybiškai kuro filtrą. Tinkamai veikiantis kuro filtras valo kurą, kuris gali pasitaikyti nelabai geros kokybės, taigi filtras pašalins kure galimus užteršėjus ar gali atskirti vandenį. Kuro filtrai gali užtikrinti visą kuro sistemos ilgaamžišką veikimą bei turi tam tikrą tiesioginį ryšį su variklio darbu. Kuro filtro svarba yra itin efektyvi kuro sistemos darbui, tad kuo dažniau keisite šį filtrą, tuo rečiau susidursite su kuro sistemos problemomis. Užsukite į „Sadiras“ autoservisą Panevėžyje ir rekomenduosime geriausią Jūsų automobiliui tinkamą filtrą.              CBD aliejus

Tepalų keitimo kaina Panevėžyje

Tepalų keitimo kaina prasideda nuo

15

Registracija internetu

Filtrų ir tepalų keitimo kainos prasideda nuo 20 eurų.
Tepalų keitimo paslaugai registruotis galima šiuo numeriu +37069839641 arba atvykti tiesiai į autoservisą S. Kerbedžio 21g., Panevėžys.

Pakeisime tepalus iki 40 minučių.

Tepalų keitimo intervalas yra 10000-15000 kilometrų.