Automobilio patikra prieš perkant Panevėžyje

Nuodugni automobilio patikra 

Automoblio patikra pries perkant Panevzyje

Automobilio patikra prieš perkant Panevėžyje: kaip pasiruošti ir ką verta žinoti

  Perkant automobilį, ypač naudotą, būtina atlikti nuodugnią patikrą, kad būtų išvengta papildomų išlaidų ir sutaupyta nervų ląstelių. Sadiras autoservisas Panevėžyje galima atlikti profesionalią automobilio patikrą, tačiau prieš tai reikia žinoti, ką ir kaip verta tikrinti. Pirma ir svarbiausia, verta susipažinti su automobilio istorija: kiek jis buvo naudojamas, kas buvo keičiama, kokie buvo gedimai ir t.t. Taip pat būtina susipažinti su automobilio dokumentais ir jais pasitikrinti, ar automobilis neturi jokių skolų ar kitų problemų. Kitas žingsnis – vizualinė automobilio patikra: atkreipkite dėmesį į kėbulo būklę, variklio skyrių, važiuoklę ir lakas yra vienodos visame automobilyje. Taip pat, verta patikrinti, ar automobilis yra tiesiogiai arba perparduodamas. Taip pat svarbu automobilį patikrinti pačiam: pravažiuoti automobiliu yra būtinybė, taip pat verta patikrinti, ar visas automobilis veikia, kaip turėtų. Atkreipkite dėmesį į mechaninius garsus, elektroninį preitaisų skydelį, ar nesijaučia benzino kvapo ir pan. Patikrinkite, ar automobilio būklė atitinka pardavėjo aprašymą. Galiausiai, reikia atkreipti dėmesį į automobilio kainą. Nors verta palyginti skirtingų automobilių kainas, bet jeigu kaina atrodo per žema, tai gali reikšti, kad automobilis turi paslėptų defektų. Rekomenduojame nepirkti per pigių rinkoje esančių automobilių. Atlikus visus patikrinimus ir įsitikinus, kad automobilis yra tinkamas, galite drąsiai įsigyti transporto priemonę. Esame vienintelis iš nedaugelio autoservisų, padėsiančių ivertinti automobiklio būklę profesionalių prieš perkant Panevėžyje, nes automobilių patikras atliekame daugiau nei 25 metus.

Kiekvieno apsilankymo metu pas mus autoservise Jūsų automobilyje patikrinsime:

Variklio alyvos lygį;
Akumuliatorių;
Važiuoklę;
Valytuvų būklę;
Stabdžių skysčio lygį;
Aušinimo ir langų skysčio lygį;
Padangų lygį;
Skydelio įspėjamąsias lemputes;
Žibintų lemputes.

Automobilio patikra prieš perkant paslauga

  Mūsų aukštos klasės specialistai teikia itin aukštos klasės automobilio patikrą prieš perkant. Tai geriausia patikra prieš perkant automobilį Panevėžyje, jums tik reikia atvykti į mūsų autoservisą ir viskuo mes pasirūpinsime!

  Taip pat vienas iš svarbiausių aspektų automobilio patikroje yra elektros sistema, kuri gali būti ne tik komforto įrangos, bet ir iš daugelio daviklių, bei kitų svarbių mašinos elektronikos dalių. Iškilus kokiam elektros sistemos gedimui, apie tai dažniausiai įspėja užsidegusi lemputė automobilio prietaisų skydelyje, o vienas iš geriausių būdų nustatyti problemą yra kompiuterinė diagnostika. Kompiuterinė diagnostika turi ne vieną privalumą. Pirmiausia – dabartiniuose automobiliuose itin gausios elektros sistemos, o patikrinus kompiuterinės diagnostikos įrangą, specialistas iš karto lengvai randa kelią į tam tikrą elektros sistemos grandinės dalį, kurioje yra gedimas. Geriausia automobilio patikra prieš perkant Panevėžyje.

  Automobilio apžiūros metu atliekamos patikros:

  • Viso automobilio būklės įvertinimas,
  • Vaiuoklės, sankabos, vairavimo sistemų patikra,
  • Diržų patikra,
  • Kompiuterių patikra,
  • Akumuliatorių patikra,
  • Žibintų patikra, 
  • Turbinos patikra,
  • Pavarų dėžės alyvos bei variklio alyvos patikrinimas
  Atlikę šias patikras galime nustatyti paslėptus defektus, kuriuos aptikę, sutaupysime jūsų laiko bei pinigus. Galime teigti, kad mūsų paslauga gali sutaupyti 40-60% procentų jūsų pinigų.

Kodėl būtina įsivertinti techninę automobilio būklės patikrinimą ir įvertinimą?

  Kaip ir visi daiktai reikalauja priežiūros, bet automobilis ypatingai daug dėmesio reikalaujantis daiktas. Tad automobilyje esti mechaninių mazgų, kurie bėgant laikui turi polinkį sugesti ir dažniausiai tai būna gan skaudus smūgis Jūsų piniginei. Viena iš dažniausių situacijų, kad tai dažniausiai atsitinka būtent mūsų keliavimo metu tiesiog kelyje. Taigi, visada gerai yra apsidrausti ir siekti išvengti šių bėdų bei sumažinti tokių įvykių riziką, galime tik rekomenduoti vizitą mūsų autoservise bent vieną kartą per metus bei atlikti automobilio patikrą. Mūsų specialistai ne tik patikrins Jūsų automobilį, bet ir pamatę problemą, greitai ją pašalins tuo pat metu padės išvengti nemalonumų kelyje! Tik Sadiras autoservisas Panevėžyje.             

Automobilio patikra prieš perkant Panevėžyje, kaina

Pilna automobilio patikros kainos nuo

25

Registruotis automobilio patikrai prieš perkant Panevėžyje galima šiuo numeriu +37069839641.

Patikrinimo metu įvertinamas važiuoklės, elektroninių mazgų, bendras automobilio stovis.

Pilna automobilio patikros kaina prasideda nuo 25 eurų.

Mūsų automobilio patikros paslaugos laikas gali būti iki 30 minučių.