Važiuoklės remontas Panevėžyje

Važiuoklės remontas Panevėžyje

Itin patikimas važiuoklės remontas Panevėžyje

  Automobilio pakaba yra viena iš kelių automobilio sistemų, suteikianti tam tikrą komfortišką bei malonų vairavimą. Automobilio važiuoklės viena iš pagrindinių uždavinių yra išlaikyti automobilį stabilų, nesvarbu kokios tai būtų vairavimo sąlygos. Paprastai klabant tai rėmas, kuriame yra sudėti visos dalys bei įranga. Blogiausia, kad mūsų Lietuvos keliuose yra daugybę neišasfaltuotų kelių bei duobių, dėl to automobilio pakaba dažnai tenka visokios vibracijos bei smūgiai, tad dažniau tenka užsukti į autoservisus, kur neretai tenka ne tik remontuoti pakabos problemas, bet ir keisti padangas.

  Vis dėlto, galima dažnai sutaupyti ir išvengti pasitaikančių problemų, garantuotis saugumą kelyje bei justi komfortą, todėl pakabą privaloma reguliariai tikrinti vieną kartą į metus arba du kartus, dažniausiai rekomenduojama vykdyti patikrą po žiemos sezono. Periodiškai ir laiku atliekama važiuoklės patikra bei laiku atlikti važiuoklės remontas Panevėžyje padės sumažinti išlaidas bei sumažins galimybei atsirasti brangesniems automobilio gedimams.   

Automobilio važiuoklės gedimų yra aibe visokių. Galime tik padėti atpažinti kai kuriuos dažniausiai pasitaikančius gedimus. Dažniausiai pasitaikantis požymis pagal kurį galima nustatyti, kad reikalingas važiuoklės remontas Panevėžyje tai yra netolygiai susidėvėjusios padangos. Beveik visados apie važiuoklės gedimus gali išduoti nevienodai nusidėvėjusios padangos. Jeigu Jūsų padangos susidėvėjusios nevienodai, galime tik patarti atlikti važiuoklės patikrą. Neretai atsiradę pašaliniai garsai, signalizuojant iš automobilio pakabos arba atsiradęs bildėjimas važiuojant per netolygias vietas ar duobes. Galimas metalo trinties imitavimo garsas ar cypimas, ne retai pasigirsta, viena pagrindinių priežaščių yra neteisingai pakeista stabdžių sistema. Gedimo garsų galima išgirsti ir sugedus automobilio amortizavimo, ratų guolių ar kokiam vairo kolonėlės darbui. Kai automobilį pasidarė sunkiau suvaldyti ant kelio. Vairavimas tampa itin blogesnis, sunku valdyti vairavimą lyg automobilis nebepasiduotų vairuotojo veiksmams.

  Neretai pašalinti gedimus užtenka padaryti ratų suvedimą, bet dažnai to neužteks ir būtina atlikti važiuoklės remontą, nes neretai pasitaiko nusidėvėjusios vairo traukės ar jos antgaliai, suplyšę sailenblokai (įvorės), amortizatoriai. Jei automobilis yra su netinkamomis padangomis ar pažeistais ratlankiais, važiuojant didesniu greičiu, gali pasijausti vibracija.

  Labai svarbu prižiūrėti ratlankius bei padangas, nes tai jos turi didelę įtaką važiavimo komfortui ir saugumui. Taip pat, svarbus ir slėgis padangose, nes jei bus netinkamas slėgis ir tai gali sukelti automobilio nesvarumo būseną lyg plaukiotų. Vis dažniau patariame atkreipti dėmesį padangų protektorių, į jo dylimą. Neretai išaugusios degalų sąnaudos nurodo, kad metas užsukti į autoservisą ir pasitikrinti važiuoklę. Tad nelaukite ir užsukite į „Sadiras“  autoservisą Panevėžys.

Kokybiškas važiuoklės remontas ir nuodugni patikra

 • Efektyvi ir greita važiuoklės patikra
 • Sklandus bei užtikrintas gedimų nustatymas
 • Kokybiškas pakabos remontas
 • Tik patyrę specialistai
 • Kokybiškas vairo kolonelių keitimas 
 • Važiuoklės remontas Panevėžyje ir patikra
 • Konsultacija dėl pakaitinių autodetalių
 • Itin patrauklios kainos

 Amortizatorių keitimas 

  Amortizatorių devėjimosi laikas gan ilgas, todėl vairuotojai gan sunkiai pastebi amortizatorių slopstantį efektyvumą. Apie amortizatorių nusidevėjimo pabaigą gali įspėti:

 • Automobilio svyravimai kelyje,
 • Padidėjęs automobilio slydimas,
 • Sumažėjęs automobilio stabilumas
 • Padidėjęs stabdymo kelias

 Mūsų autoserviso, savo srities profesionalai rekomenduoja atlikti amortizatorių keitimą Panevėžyje (priekinių amortizatorių keitimas, galinių amortizatorių keitimas) – tai yra kasdieninė procedūra mums, todėl remonto darbai atliekami itin kokybiškai bei greitai. Galime pakeisti itin greitai bei žinome geriausius amortizatorių gamintojus bei galime pasiūlyti tikrai gerą kainą.        dažniausiai keičiamas poromis, t.y. po du (galinių amortizatorių keitimas, priekinių amortizatorių keitimas). Kitu atveju bus netolygus amortizatorių nusidėvėjimas, kuris sąlygoja nekomfortišką automobilio eksploataciją. Patarimas: Atliekant amortizatorių keitimą, kartu patikrinkite automobilio pakabą. Tuo atvejų jei reiks remontuoti važiuoklę, sutaupysite savo laiką, o mes viską sutvarkysime bei galėsite ramiai važinėtis Panevėžio gatvėmis. Tad nelaukite ir užsukite į Sadiras autoservisą S. Kerbedžio 21 g., Panevėžys.

 

Važiuoklės remontas Panevėžyje, kaina

Važiuoklės remontas nuo

15

Važiuoklės remonto kainos priklauso nuo gedimo. Detalesnė informacija +37069839641.

Važiuoklės patikrinimas užtrunka iki 15min.

Automobilį važiuoklės remontui Panevėžyje galima registruotis šiuo numeriu +37069839641.

Užsiregistruoti galite internetu arba tel: +37069839641