Kuro sistemos remontas Panevėžyje

Kuro sistemos remonto darbų sąrašas:
kuro sistemos remontas Panevezyje

Profesionalus kuro sistemos remontas Panevėžyje

  Kuras yra vienareikšmiškai reikalingas automobilio varikliui ir yra svarbus degimo proceso elementas, kuris priverčia automobilį judėti. Proceso eiga – degimo kameroje susimaišęs su tiekiamu oru kuras užsidega, sukuria energiją ir galiausiai tampa išmetamosiomis dujomis, tačiau pati tiekimo sistema yra sudėtinga.

  Kuro siurblio pagalba iš degalų bako kuras keliauja į priekį (variklį). Yra transporto priemonės, kurios turi kelis kuro bakus ar kelis kuro siurblius. Jie dažniausiai naudojami norint užtikrinti nepertraukiamą tiekimą važiuojant itin ekstremaliomis sąlygomis. Degalų magistralė eina po automobilio dugnu ir nors atrodo yra gana lengvai pažeidžiamoje vietoje, ji sumontuota taip, kad išvengtų aplinkos pažeidimų ar sudėtingų kelio salygų. Kad į variklį patekę degalai būtų neužteršti ir švarūs, tiekimo magistralėje yra montuojamas kuro filtras. Jeigu kuro filtras pilnas, sistema nepajėgs deramai tiekti degalų į variklį.  

Kuro siurblių remontas

  Kuro siurblių remontas yra atliekamas esant dyzelinių kuro sistemų gedimams. Dyzeliniai kuro siurbliai su laiku užsiteršia nuosėdomis ir dažniausiai tenka remontuoti kuro siurblį. Kuro siurbliai, kaip ir kitos sistemos, yra sudarytos iš daugelio detalių. Sutrikus vienos ar kitos detalės darbui, dažniausiai sustoja siurblio veikimas, o tam, kad sėkmingai būtų atliktas remontas, tenka išardyti visą sistemą. Automobilis yra svarbiausia transporto priemonė, tad ilgas remontas sukelia papildomų nepatogumų.

  Tam, kad viso to išvengti, sugedus jūsų automobilio kuro siurbliui rekomenduojame kreiptis pagalbos į mūsų autoservisą. Mūsų specializuotame servise dirba savo srities profesionalai, kurie gerai išmano savo darbą ir atlieka greitą ir kokybišką kuro siurblio remontą geromis kainomis. Darbui naudojame profesionalią įrangą, keičiame tik į geriausias rinkoje esančias detales, sureguliuojame kuro slėgį bei normas pagal nustatytus gamintojų parametrus. Autoservise taip pat, galime greitai įvertinti gedimo sudėtingumą, atlikti itin tikslią diagnostiką bei pasiūlyti kokybiškiausias pakaitines detales. Keičiame, valome ir remontuojame kuro siurblių sistemas ir vykdome kitus dažnai pasitaikančius kuro sistemų remonto darbus, taip pat keičiame kuro bakus mikroautobusams.

Dažniausi kuro sistemos gedimai

Kuro filtro keitimas

  Mūsų autoserviso meistrai rekomenduoja keisti kas 40.000 – 60.000 kilometrų. Taip pat, mūsų speacialistai parinks kokybiškai kuro filtrą. Tinkamai veikiantis kuro filtras valo kurą, kuris gali pasitaikyti nelabai geros kokybės, taigi filtras pašalins kure galimus užteršėjus ar gali atskirti vandenį. Kuro filtrai gali užtikrinti visą kuro sistemos ilgaamžišką veikimą bei turi tam tikrą tiesioginį ryšį su variklio darbu. Kuro filtro svarba yra itin efektyvi kuro sistemos darbui, tad kuo dažniau keisite šį filtrą, tuo rečiau susidursite su kuro sistemos problemomis. Užsukite į „Sadiras“ autoservisą ir rekomenduosime Jūsų automobiliui kokybišką filtrą, dar ir mūsų autodetalių parduotuvėje galėsite įsigyti už itin patrauklią kainą.         

 

Kuro sistemos remontas, kaina

Kuro sistemos remonto kainos nuo

20

 

Kuro sistemos remonto kaina priklauso nuo esamo gedimo. Diagnozuosime ir pasiūlysime geriausią kainą Panevėžyje!

 

K uro sistemos remontui Panevėžyje registracija vykdoma šiuo numeriu +37069839641.

Kuro filtro kaina priklauso nuo automobilio modelio bei filtro gamintojo. Kuro filtro kaina yra apie 5-20 eurų.
Rekomenduojame keisti kuro filtrą kas 45 tūkst. kilometrų.