Variklių remontas Panevėžyje

Profesionalus variklių remontas ir aptarnavimas

Paskirstymo diržo keitimas Panevėžyje

  Daug reikšmės variklių tarnavimo laikui turi deramai prižiūrėtas paskirstymo mechanizmas. Aibė dalykų: diržinė pavara, pavara varoma grandine bei pavara, varoma krumpliaračiais. Pravartu žinoti, kad grandinę kaip ir paskirstymo diržą reikia keisti periodiškai pagal gamintojo nustatytus intervalus arba dažniau, nes sugedus savaime vienai iš šių detalių, dažnu atveju laukia daug išlaidų reikalaujantis variklių remontas Panevėžyje arba jo keitimas kitu.

  Keičiant dantytąjį diržą visados reikia keisti visą komplektą: guolius, diržą, vandens siurblį bei aušinimo skystį jei siurblį veda dantytasis diržas. Keičiant grandinę keičiami visi įtempėjai, žvaigždutės, kreipiančiosios. Keičiant ar diržą, ar grandinę rekomenduojama įvertint generatoriaus diržinės pavaros stovį ar diržo keitimą. Jai nusidėvėjus dažnu atveju atsiranda pašaliniai garsai – tai signalas, kad metas atlikti remonto darbus: keisti dirželį, patikrinti vedančiuosius bei įtempimo guolį, patikrinti generatoriaus guolius, skriemulį, esant nusidėvėjimui – keisti naujais, nes mes atliekame kokybišką variklių remontas Panevėžyje! 

  Dažniausiai, kad variklis dirbtų be priekaištų keisti laiku alyvą ar filtrus nepakanka. Tai mechnizmas, kuris dirba aukštoje temperatūroje, veikdamas vibracijos. Dėl šių veiksnių dažnai sukietėja įvairios tarpinės bei riebokšliai, tuo tarpu atsiranda alyvos arba aušinimo skysčio nuotėkis. Neretai pasitaikantys yra veleno riebokšlių, vožtuvų dangtelio, karterio tarpinės gedimai. Indikavus, kur yra alyvos ar kitų skysčių nutekėjimas, dažnu atveju problema išsprendžiama keičiant sandariklius naujais. Tai tikrai ne problema pakeisti kokybiškais sandarikliai, nes mūsų autoservise yra autodetalių parduotuvė, kurioje gausu variklio skyriaus detalių už tikrai geras ir įkandamas kainas.

  Šiuolaikinis variklis tai sudėtingas mechanizmas, kuriame persipina mechanika, elektronika, fizika ir t.t. Tokiame sudėtingame mechanizme kartais pasitaiko gedimų, kuriems nėra jokių prevencijos priemonių, pavyzdžiui: turbokompresoriaus gedimas, alkūninio veleno lūžimas, cilindrų galvutės įtrūkimai ir pan. Neretai šie ir panašūs gedimai yra suremontuojami, tačiau tai reikalauja patyrusių ir profesonalių meistrų žinių. Atliekant tokius remonto darbus svarbu ne tik pakeisti sugedusias detales naujomis, tačiau nustatyti pradinę gedimo priežastį ir ją taip pat pašalinti. Apsilankykite „Sadiras“ autoservise Panevėžyje! 

Variklių remontas Panevėžyje, kaina

Variklių remontas Panevėžyje

Registruotis variklių remontui skambinkite šiuo numeriu +37069839641  arba atvykti tiesiai į Sadiras autoservisą S. Kerbedžio 21 g. adresu.

Sadiras specialistai garantuoja nepriekaištingą variklių darbų kokybę bei garantiją atliktiems darbams.

Darbų trukmė priklauso nuo variklių defekto.

Paprasčiausias ir veiksmingiausias būdas yra laikytis gamintojo rekomendacijų. Laiku pasikeisti tepalus, eksplotacinius skysčius, atlikti automobilio periodinį patikrinimą.

Variklio remonto kainos nuo

15