Pakaitinimo žvakių patikra ir keitimas Panevėžyje

Pakaitinimo žvakių patikra

  Pakaitinimo žvakė yra prietaisas, kuris yra skirtas perduoti elektros impulsą tiesiai į variklį, kad užsidegtų oro ir degalų mišinys. Niekada be pakaitinimo žvakės jūsų automobilis negalėtų užsivesti. Žvakės randasi cilindrų galvutėse ir yra prijungtos prie valdymo bloko. Yra ganėtinai svarbu, kad jos gerai veiktų, nes jei jų būklė bus netinkama, paprasčiausiai negalėsite užvesti automobilio, ko pasekoje negalėsite nuvykti iš tasško A į tašką B. Pavyzdžiui, jei kaitinimo žvakės tarpas yra per platus, tai turi įtakos uždegimo kibirkšties stiprumui. Atrodo, kad visos pakaitinimo žvakės yra vienodos, bet dažniausiai skiriasi pagal automobilio markę ir modelį. Tai ne bėda, nes mūsų autodalių parduotuvėje rasite daugybę skirtingų pakaitinimo žvakių už patrauklias kainas.

Kiek laiko tarnauja uždegimo žvakės?

  Paprastai juos reikia keisti kas 40 000 – 60 000 kilometrų, bet svarbiausia reguliariai tikrinti, ar jų veikimas yra tinkamas techninei apžiūrai bei nuolatiniam naudojimui. Tikriausiai nenorėtumėte atsidurti kelyje ir neužvesti automobilio dėl sugadintos pakaitinimo žvakių! Taip pat, kiekvienų pakaitinimo žvakių tarnavimo laikas daug priklauso nuo jūsų automobilio markės bei modelio. Rekomenduojama atlikti reguliarų automobilio patikrą, kurios metu pasakysime ar Jums reikalingas pakaitinimų žvakių keitimas, nes mūsų specialistai be jokių vargų pasakys, ar jos tinkamos toliau naudoti ar reikalingas žvakių keitimas. Kuo anksčiau diagnostika bus atlikta, tuo ilgiau tarnaus jums jūsų variklis.  

  Tad rekomenduojame užsukti į Sadiras autoservisą ir atlikti žvakių patikrą nemokamai, jei remontuosite automobilį pas mus!                            polimeriniai kilimeliai

Kaitinimo žvakių patikra ir keitimas, kaina

Zvakiu keitimas Panevezyje ir patikra

Kaitinimo žvakių patikra ir keitimas

20

Registruotis automobilį kaitinamų žvakių patikrai ir keitimui galima šiuo numeriu +37069839641.

Žvakių ketimo laikas priklauso nuo automobilio modelio. Daugiau informacijos suteikti gali autoserviso meistras.

Patikrinsime nemokamai, jei remontuosite automobilį mūsų autoservise.