Mikroautobusų remontas Panevėžyje

Profesionalus mikroautobusų remontas Panevėžyje

  „Sadiras“ autoservisas tiekia aukštos kokybės paslaugas, o autoserviso meistrai atsakingai  suremontuos jūsų mikroautobusą ir  pasiūlys protingą kainą. Be visa šito, suteiks darbų garantiją, bei taip pat suteiks garantiją visoms pakeistoms autodalims. Kiekvienas mūsų klientas yra mums ypatingai svarbus, todėl įdėsime visas pastangas, kad kiekvienas vairuotojas paliktų mūsų autoservisą patenkintas mūsų specialistų atliktu darbu. Negalvokite ir užsukite, mikroautobusų remontas mūsų autoservise tik geriausiomis kainomis, per 26 gyvavimo metus suradome patikimus tekėjus, kas leidžia pasiūlyti konkurencingą kainą autodalių rinkoje. Esame laimingi galėdami suteikti geriausią kainos ir kokybės santykį savo klientams Panevėžio mieste!

  Remontuojame visų markių mikroautobusus, keičiame kokybiškomis, gerai žinomais gamintojais bei daugelį metų patikrintomis autodetalėmis, kurios turi kokybės kontrolės sertifikatus ISO 9001 ir ISO 9002. Diaugiamete patirtis leidžia Jums suteikti konsultacija mikroautobusų remontas Panevėžyje bei pasiūlyti itin lanksčias kainas ypatingai Mercedes – Benz Sprinter, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato mikroautobusams. Galime pagelbėti ties kompiuterinė diagnostika, aušinimo sistema, kondicionieriaus pildymu, kuro sistemos darbais, sankabos keitimu, stabdžių remontu, geriausiu ratų suvedimu, žibintų reguliavimu, važiuoklės patikrinimu, variklių remontu, autobuso patikra prieš perkant.

  Geras autodalių kainas galime pasiūlyti šitiems mikroautobusams:

 •     Volkswagen Multivan, Crafter arba Caravele
 •     Mercedes Sprinter arba Vario
 •     Ford Transit 
 •     Citroen Jumper
 •     Opel Vivaro     Fiat Ducato

 

Mikroautobusu remontas panevezyje

 

Visų mikroautobusų remontas Panevėžyje

  Mūsų sertirikuotas automobilių ir mikroautobusų autoservisas yra įsikūręs patogioje vietoje Panevėžyje. Galite atvykti su savo transporto priemonė jau šiandien ir palikti gerose rankose. Mūsų autoserviso garantijos:

 

 • Visus remonto darbus atlieka kvalifikuoti profesionalai, turintys ilgametę patirtį mikroautobusų remonte,
 • Naudojame tik orginalias ir patvirtintas detales, turime autodetalių parduotuvę, tad užtikriname geriausias kainas visame mieste,
 • Pirma surasime defektą ir tik tada tvarkysime, 
 • Patikrinsime jūsų mikroautobusą, nustatysime defektą ir mikliai sutvarkysime,
 • Remonto darbams ir autodetalėms suteiksime garantiją,
 • Atsižvelgiame į transporto priemonės gaminimo metus ir ridą.

Siūlome sudaryti sutartį su mumis!

  Mumis pasitiki daugelis įmonių, su kuriomis esame sudarę aptarnavimo sutartis, kurios įpareigoja mus tiekti aukščiausios kokybės remonto darbus bei suteikti visada konsultaciją, rekomenduoti geriausias autodalis. Savo klientams suteikiame papildomas nuolaidas autodetalėms, remonto darbams. Visada suteikiame pirmumo teisę remontuotis sugedusias transporto priemones, taip užtikrindami savo įsipareigojimus. Sertifikuota „Sadiras“ autoserviso įranga bei patyrę šios srities specialistai suremontuos Jūsų mikroautobusą itin greitai su patraukliomis kainomis! Taip pat, organizuojame techninės apžiūros paslaugą, kurią galime pasiūlyti, siekiant sutaupyti Jūsų brangų laiką. Viskuo pasirūpinsime už Jus, įvykdysime techninę apžiūrą, Jums tik beliks atsiimti mikroautobusą su galiojančia technine apžiūra. Mūsų autoservisas turi darbinės patirties net 26 metus ties mikroautobusų remontu ir jų pakaitinėmis autodetalėmis.     

Kokybiškas mikroautobusų remontas

Mikroautobusų remonto kainos prasideda nuo

15

Mikroautobusų remontui Panevėžyje registracija vykdoma šiuo numeriu +37069839641.

Suteikiame garantiją atliktiems remonto darbams bei pakeistoms dalims.

Dirbame darbo dienomis nuo 8h-17h. Savaitgaliais nedirbame.

Jau 26 metai, kaip dirbame mikroautobusų remontas Panevėžyje.