Šviesos žibintų reguliavimas Panevėžyje

  Tai būtina procedūra ir daroma visiems automobiliams, garantuojanti tinkamą ir techninės apžiūros reikalavimus atitinkantį šviesos kritimo kampą, kuris ir gerai apšviečia kelią naktį, bet ir neakina kitų vairuotojų. Sureguliuotos žibintų šviesos padeda užtikrinti mūsų saugumą. Daug nelaimingų įvykių kelyje nutinka naktį, o esant prastam šviesos žibintų apšvietimui, gali lemti tai, kad nepastebėsite laiku pavojaus ir pailgins Jūsų reakcijos laiką ir dažnu atveju nepavyks išvengti skaudžių padarinių. Norint išvengti visų šitų problemų, reikalingas reguliarus šviesų patikrinimas, o esant įtarimui dėl netinkamai šviečiančių žibintų – nedelsiant apsilankyti autoservise, kur teikiamos žibintų reguliavimo paslaugos.

  Tai būtina procedūra ir daroma visiems automobiliams, garantuojanti tinkamą ir techninės apžiūros reikalavimus atitinkantį šviesos kritimo kampą, kuris ir gerai apšviečia kelią naktį, bet ir neakina kitų vairuotojų. Sureguliuotos žibintų šviesos padeda užtikrinti mūsų saugumą. Daug nelaimingų įvykių kelyje nutinka naktį, o esant prastam žibintų apšvietimui, gali lemti tai, kad nepastebėsite laiku pavojaus ir pailgins Jūsų reakcijos laiką ir dažnu atveju nepavyks išvengti skaudžių padarinių. Norint išvengti visų šitų problemų, reikalingas reguliarus šviesų patikrinimas, o esant įtarimui dėl netinkamai šviečiančių žibintų – nedelsiant apsilankyti autoservise, kur teikiamos žibintų reguliavimo paslaugos.

  UAB „Sadiras“ autoservisas Panevėžyje yra atliekamas profesionalus visų automobilių ir mikroautobusų šviesos žbintų reguliavimas. Jei ieškote patikimo autoserviso Panevėžyje, atvykite pas mus ir mes padėsime sutvarkyti visas problemas. Žibintus profesonaliai sureguliuojame, todėl atliksime šią paslaugą itin kokybiškai, kad jūs kelyje nesiblaškytumėtes bei jaustumėtes užtikrintai.

Sviesos zibintu reguliavimas Panevėžyje

Kada atliekamas šviesos žibintų reguliavimas Panevėžyje?

  Vienas dažniausių atvejų būna, kai atliekama techninės apžiūra. Ne daug vairuotojų šviesas tikrina reguliariai, ko pasekoje nepraeinama techinė apžiūra. Kitas dažnas atvejis – šviesų reguliavimas atlikus žibintų keitimą arba remontą. Automobilių šviesos žibintai nėra ilgaamžiai, o atsitikus įvykiui kelyje, žibintai neretai sugadinami. Pakeitus naujais žibintus, juos būtina iš naujo sureguliuoti.

  Jeigu prireikė paruošti automobilį techninei apžiūra, užsukite į „Sadiras“ autoservisą, kuriame yra atliekamas itin profesionalus žibintų reguliavimas. Paslaugai naudojame autorizuotą šviesų reguliavimo stendą, todėl procesas trunka sklandžiai, o šviesos yra sureguliuojamos ypač tiksliai. Profesionalus žibintų reguliavimas Panevėžyje jums leis pajausti saugumą bei ir užtikrins galimybę išvengti kėblių situacijų.                  CBD aliejus

  Reguliuojant automobilio šviesos žibintus, labai dažnai išlenda problemos su korozija – korozijos sugadintais šviesų žibintų reguliavimo mechanizmais, varžtais ir sulūžusiais, įtrūkusiais laikikliais. To pasekoje, sukinėjant žibinto padėties reguliavimo varžtus, apšvietimo aukštis nesikeičia. Tokiu atveju žibintų netvarkome, siūlome įsigyti visiškai naują žibintą.

Šviesos žibintų reguliavimas ar žibintų keitimas?

  Dažnai autoservisuose sulaukiame klausimų, kada žibintus reikia reguliuoti, o kada jau keisti?  Žibintus ne visados gaunasi sureguliuoti. Keitimas yra reikalingas, kai švisų žibintų reguliavimo sistema yra pažeista arba atsiranda korozija, kai nėra šansų žibintų tiksliai sureguliuoti. Korozija dažnai būna senuose automobiliuose, kuriuose būna ženkliai sumažėjęs šviesų lempučių ryškumas, o patys žibintai turi “rūko“ efektą. Visa tai neigiamai veikia šviesos spindulių.

  Šviesos žibintų reguliavimas Panevėžyje yra atliekamas su autorizuota šviesų reguliavimo įrangą, kurią turi ne kiekvienas žibintų reguliavimo paslaugas teikiantis autoservisas. Situacijose, kai žibintų reguliavimo mechanizmas yra pažeistas. Tokiais atvejais žibinto remontuoti tiesiog neapsimoka, nes užtruktų per ilga ir būtų per brangus.          CBD

 Šviesos žibintų tipai

Halogeniniai šviesos žibintai

  Dažniausiai pasitaikantys halogeniniai žibintai, tai vieni seniausių žibintų. Jų energijos suvartojimo efektyvumas ir gyvavimo ciklas yra ganėtinai trumpi. LED žibintai keičia halogeninius žibintus daugumoje naujų automobilių ir geriau apšviečia transporto priemonę šviesios paros metu.

  Šviesos diodai yra kur geriau šviečiantys žibintai ir net 80 % efektyvesni. LED žibintai tarnauja 5 kartus ilgiau nei halogeninės ir yra pigesnės. Kuo geresnis LED žibintas, tuo ilgiau ji saugo automobilio akumuliatorių. LED žibintai apšviečia kelią geriausiai iš visų žinomų žibintų.

Ksenoniniai šviesos žibintai

HID (ksenoniniai) žibintai turi didelę iškrovos intensyvumą, kuris skiriasi nuo halogeninių šviesos diodų. Šie žibintai turi mėlyną spalvą, kurią jie skleidžia.

Šviesos žibintų reguliavimas, kaina

sviesos zibintu reguliavimas panevezyje

Šviesos žibintų reguliavimo kaina nuo

7

Registruotis šviesos žibintų reguliavimui galima šiuo numeriu +37069839641 arba atvykti tiesiai į Sadiras autoservisą S. Kerbedžio 21g., Panevėžys.

Šviesos žibintų reguliavimas Panevėžyje gali užtrukti iki 15 minučių.

Rekomenduojamas žibintų reguliavimas vieną kartą metuose.

Žibintų reguliavimas kainuoja nuo 7 eurų.