Paskirstymo diržo keitimas Panevėžyje

Kas yra paskirstymo diržas?

  Paskirstymo diržas labai panašus į variklio pavaros diržą, bet labiausiai išsiskyriantis bruožas yra, kad paskirstymo diržas turi daugybę dantų ant jo. Paskirstymo diržus daugelyje varikliuose pakeitė į grandines. Taigi, skirstomasis velenas ir alkūninis velenas degimo metu turi veikti kaip sinfoninis orkestras, vienu žodžiu veikti tobulai. Turime daugybę metų patirties (apie 26 metus), keičiant paskirstymo diržus lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams, tad garantuojame remontą be papildomų išlaidų ir bene geriausia kainos ir kokybės santykį mieste.

  Varikliai, kurie turi paskirstymo grandines, taip pat gali būti trukdžių. Paskirstymo diržas dažniausiai liejamas iš gumos arba neopreno, turi tvirtus gan pluoštus, einantį per visą diržą ir skleidžia žymiai mažiau triukšmo nei grandinės. Tai įtakoja padaryti juos tvirtus ir patvarius, bet galiausiai juos vis tiek reikia keisti, nes nieko nėta amžino.

Kada reikalingas paskirstymo diržo keitimas?

  Patarsime kaip patiems patikrinti ar reikalingas paskirstymo diržo keitimas. Visų pirma reikėtų pažiūrėti, ar galite lengvai nuimti paskirstymo diržo dangtelį. Vis dėlto, čia atsiranda opirmieji sunkumai, nes daugelis paskirstymo diržo gaubtų yra sunkiai prieinami, todėl kartais beveik neįmanoma prieiti prie diržo. Jei negalite pasiekti dangčio neišardę pusės variklio skyriaus, geriausia yra palikti profesionalams nuspręsti, ar reikia pakeisti jūsų automobilio paskirstymo diržą.

  Jei išeina prieiti prie diržo, tai pats diržas turi būti įtemptas, apie 0.5-0.6 cm, dar vis atitinka techninius reikalivimus jei yra apie 1.2 cm nukrypimas. Jis, taip pat, turėtų būti lygus ir plokščias, neblizgus, neturi trūkti gabalėlių, be didelių įtrūkimų ir turi nesimatyti susidėvėjimo požymių. Nedideli paviršiaus įtrūkimai neturi gąsdyti, nes tai yra normalu, bet dideli įtrūkimai ant paviršiaus siganalizuoja apie didelį nusidėvėjimą. Rekomenduotina keisti diržą, jei yra prarasti dantys ar jis matosi ant diržo alyvos ar aušinimo skysčio nuotekiai.

Kaip dažnai reikia keisti paskirstymo diržą?

  Vieno ir aiškaus atsakymo nėra. Pirmiausia, reikėtų vadovautis gamintojo rekomendacijomis. Kai kurie gamintojai rekomenduoja paskirstymo diržą keisti kas 40 000 kilometrų, kiti – kas 150 000 kilometrų. Tačiau, galvojant kada tikrai reikėtų pasikeisti paskirstymo diržą, yra kelios gairės, kurios padės apsispręsti šiuo klausimu:

    Variklio veikimas:

  • Blogai dirbantus variklis gali reikšti, kad paskirstymo diržas gali būti iškreiptas variklio vožtuvo paskirstymu.
  • Variklio uždegimo pertrūkis dėl netinkamo uždegimo žvakės laido ar ritės atima paskirstymo diržą ir sutrumpina jo eksploatavimo laiką.
  1. Girgždėjimas iš variklio skyriaus. Kai nebelieka dantų ant paskirstymo diržo, jis gali pradėti girgždėti. Sulūžęs paskirstymo diržo įtempiklis skleis aukštą barškėjimą ar girgždėjimą.
  2. Vairavimo sąlygos. Važinėjant mieste – stabdis, gazas, didelis įsibėgėjimas ir temperatūros pokyčiai gali sukelti papildomą darbą paskirstymo diržams.
  3. Puikus mąstymas. jei nusipirkote naudotą automobilį, nuvažiavusį daugiau nei 100 000 kilometrų, derėtų pasikeisti paskirstymo diržą, jei yra nežinoma paskirstymo diržo keitimo data.

  Visada savo klientams siūlome patikrintus ir kokybiškus paskirtymo diržus. 26 metai patirties paskirstymo diržų keitime, tad patikėtike mumis, nes žinome geriausius ir patikimiausius gamintojus rinkoje. Be visa ko, mūsų autoservise yra naujų autodalių parduotuvė, kurioje rasite visus paskirstymo diržus jūsų automobiliui už prieinamas kainas, gal net geriausias mieste. Nuolatiniams klientams visada taikomos nuolaidos! Atvykite į „Sadiras“  autoservisą ir patikėkite mums savo automobilį, į geriausių meistrų rankas Panevėžyje. 

Polimeriniai kilimėliai

Paskirstymo diržo keitimas Panevėžyje, kaina

paskirstymo diržo keitimas Panevėžyje

Registruotis paskirstymo diržo keitimui skambinkite šiuo numeriu +37069839641  arba atvykti tiesiai į Sadiras autoservisą S. Kerbedžio 21 g. adresu.

Sadiras specialistai garantuoja nepriekaištingą paskirstymo diržų keitimo darbų kokybę bei garantiją atliktiems darbams.

Darbų trukmė gali vykti apie 2-4 valandas.

Paskirstymo diržo keitimo kaina priklauso nuo automobilio modelio bei markės ir darbų trukmės.

Paskirstymo diržo keitimo kainos prasideda nuo

40