Stabdžių remontas Panevėžyje ir patikra 

stabdziu remontas panevezyje

Profesionali stabdžių remontas ir patikra

 • Daugybę metų kaupta patirtis stabdžių sistemos remontas (26 metai)
 • Aukštos kokybės detalės (geriausias kokybės ir kainos santykis)
 • Garantija atliktiems darbams ir pakeistom autodalims
 • Patyrę meistrai, savo srities specialistai
 • Kruopštus stabdžių remontas Panevėžyje ir jų patikra

Stabdžių remontas Panevėžyje bei dažniausi gedimai

  Stabdžių kaladėlių nusidėvėjimas yra dažniausias gedimas. Nei kiek nenuostabu, nes važiuodami su automobiliu jos pamažu dėvisi, vadinasi, kad stabdžiai ilgainiui tampa nebe tokie efektyvūs. Dažniausiai įspėja prietaisų skydelyje užsidegusi lemputė. Jei vis dėl to tokio įspėjimo sistemos automobilyje nėra, vertėtų periodiškai patikrinti kaladėlių nusidėvėjimą autoservise. Netikrinant, kritinis kaladėlių nusidėvėjimas gali sugadinti stabdžių diskus ar abar pareikalauti papildomų remonto išlaidų.

 • Stabdant automobilį svyra į vieną pusę. Matyt, tai bus, kad sutriko suporto mechanizmas ir netolygiai pasiskirsčiusi stabdymo jėga kiekviename rate sukelia “nešimo” į šoną efektą. Taip pat tai gali būti ir dėl kaladėlių nusidėvėjimo ar stabdžių žarnelių/vamzdelių nesandarumo problema. Tokiu atveju reikalingas stabdžių sistemos remontas.
 • Jei kada teko staigiai stabdyti automobilį, turėjote susipažinti su ABS sistema ir pulsyviu vibravimu spaudžiant pedalą. Jeigu Jūsų automobilio stabdžio pedalas taip pulsuoja įprastomis stabdymo sąlygomis, tai gali būti problema. Paprastai vibruojantis stabdžių pedalas gali pasireikšti esant deformuotiems stabdžių diskams. Jų nelygus paviršius atsiremia į kaladėles ir vibracija persiduoda į pedalą arba į vairą.  Stabdžių pedalo vibracija gali atsirasti ir dėl ABS sistemos gedimų. Esant ABS gedimams, ant skydelio užsidega ABS bei stabilumo kontrolės klaidos pranešimas.
 • Norint išvengti stabdžių sistemos remonto Panevėžyje ir nepalikti krūvos pinigų, rekuomenduojame rinktis mūsų autoservisą, kur dirba tik patyrę specialistai. Užsukite į mūsų autoservisą ir garantuojame geriausią stabdžių remontą Panevėžyje!

Kada verta atlikti stabdžių remontą?

  Stabdžių sistema yra svarbiausias dalykas automobilyje, nes tai pirmas dalykas, kuris užtikrina saugų važiavimą kelyje, ypatingai būtina užtikrinti tinkamą ir sklandų jos veikimą. Stabdžių sistemos patikrą rekomenduojame atlikti reguliariai.

  Stabdžių remontas: stabdžių pedalo, stabdžių skysčio patikra, stabdžių žarnelių ir vamzdelių patikra, kaladėlių, diskų ar būgnų būklės patikra, suportų mechanizmų veikimas, stabdžių cilindrų patikra, ABS sistemos veikimas bei stabdžių efektyvumo patikra ant stendo. Dar tikrinama rankinio stovėjimo stabdžio lynas ir susiję mechanizmai. Kai ką galite pastebėti patys, tačiau norint užtikrinti tinkamą stabdžių sistemos veikimą, išsamią stabdžių patikrą reikėtų periodiškai atlikti autoservise.

  Apie stabdžių kaladėlių nusidėvėjimą labai dažnai praneša nusidėvėjimo jutikliai, tokiu atveju automobilio prietaisų skydelyje užsidega įspėjamoji lemputė. Jei šių jutiklių automobilyje nėra, galima įvertinti vizualiai – jei kaladėlės storis mažesnis nei ketvirdalis, laikas jas keisti. Minimalų disko storį galime pamatyti išgraviruotą ant pačio disko.

  Stabdžių kaladėlių ar diskų nusidėvėjimą galima pamatyti ir plika akimi, tačiau ne viską galima pasitikrinti patiems. Kad trinkelės ir diskai deramai atliktų savo darbą, stabdžių sistema pirmiausia turi būti sandari, o žarnelės ir vamzdeliai nepaveikti korozijos. Jeigu yra pažeistų vietų – į stabdžių sistemą gali patekti oro, kuris turi įtakos stabdymo efektyvumui. Jeigu yra jaučiama vibracija stabdymo metu, tai ženklas, kad stabdžių diskai gali būti susikraipę.
Stabdžių efektyvumas gali sumažėti, kai ilgai nekeičiamas stabdžių skystis pradeda kaupti drėgmę, todėl stabdžių skystį rekomenduojama keisti kas 2 metus. Stabdžių sistemos efektyvumui didelę įtaką taip pat turi ir pagrindinio stabdžių cilindro nusidėvėjimas, prasta suportų (apkabos) būklė. Galimi ir ABS sistemos gedimai. Rankinio stabdžio dažniausias gedimas – korozijos pažeisti lynai.

Stabdžių kaladėlių keitimas 

  Girdimas metalo gremžimo ar cypimo garsas nuspaudus stabdžio pedalą? Tikriausiai, yra sudilusios stabdžių kaladėlės arba dar vadinamos stabdžių trinkelės.

  Užsukite į „Sadiras“ autoservisą, nes mes kokybiškai ir greitai pakeisime visų automobilių stabdžių kaladėlių keitimas Panevėžyje ir stabdžių diskus, stovėjimo stabdžio kaladėles. Taip pat, užsiimame stabdžių sistemos remontu. Turime tekėjus žinomiausių gamintojų ATE, Ferodo TRW, Remsa, Bosch ir kitų produkciją.

  Stabdžių kaladėlių nusidėvėjimo ilgaamžiškumas priklauso nuo vairuotojo stabdymo ir vairavimo sąlygų. Kas 20000 km rekomenduojama pasitikrinti stabdžių kaladėlių būklę. Stabdžių kaladėlės yra viena iš labiausiai svarbių stabdžių sistemos dalis. stabdžių kaladėlių keitimas Panevėžyje reikalingas tuomet, kai prietaisų skydelyje užsidega stabdžių kaladėlių nusidėvėlimo įspėjamoji lemputė, vizualinės pakabos patikros metu nustatoma, kad kaladėlės sudilusios arba kai jos pradeda skleisti cypimo garsą. Dažniausiai kiekviena vidinė kaladėlė turi susidėvėjimo indikatorių (metalinę juostelę), arba elektrinį daviklį. Nudilus stabdžių kaladėlei iki tam tikro lygio, metalinė juostelė liesdamasi su stabdžių disko metalu ir pradeda skleisti cypimo garsą. Sudilus elektriniam davikliui, esančiam stabdžių kaladėlėje, užsidega įspėjamoji lemputė prietaisų skydelyje.

Rankinio stabdžio remontas 

  Viena dažnesnių remontuojamų dalykų stabdžių sistemoje yra rankinio stabdžio remontas. Tai yra viena iš sudėtingesnių stabdžių sistemoje pasitaikančių problemų. Neretai specialistai susiduria su problemomis šalindami stabdžių gedimus ir gali užtrukti žymiai daugiau laiko, tad šis remontas reikalauja aukštos specialistų kvalifikacijos ir patirties, bet mums tai ne bėda, nes mūsų autoserviso meistrai yra itin įgūdę ekspertai šitame darbe ir tik stabdžių remontas Panevėžyje!

 • Stabdžių suportai.Stabdžių suportai gali būti pažeisti korozijos. Apsauginės gumelės, saugančios judančias suporto dalis bėgant laikui susidėvi ir sutrūkinėja. Atsiranda galimybė drėgmei patekti į suportų sistemą, atsiranda rūdys, jos trukdo lengvai judėti stabdžių suporto cilindriukui. Todėl rankinis stabdis veikia per silpnai arba iš viso neveikia. Šiuo atveju pagelbės tik pilnas stabdžių suportų restauravimas.
 • Stabdžių būgnai. Kai kuriuose automobilių modeliuose vietoje stabdžių suportų ant galinių ratų montuojami būgnai. Šiuo atveju rankinio stabžio gedimas gali slypėti stabdžių kaladėlėse ir jų mechanizme. Kaltininkas vėlgi gali būti rūdys arba detalių susidėvėjimas.
 • Stabdžių skystis. Kiekvieno automobilio gamintojas pateikia tikslius nurodymus, kokiu laiko intervalu turi būti keičiamas stabdžių skystis. Netinkamas pagal modelio specifikaciją skystis gali neatlaikyti temperatūrų svyravimų, kenkti slankiųjų dalių jūdėjimui, tapti palankesnis drėgmės absorbcijai ir t.t. Visai tai mažina stabdžių efektyvumą, gadina detales ir automobilis tampa nebe toks saugus.
 • Trosas. Viena dažniausių rankinių stabdžio gedimo priežasčių yra rankinio stabdžio troso striginėjimas. Jį lemia pažeista troso apsauga, ko pasekoje į jos vidų patenkantys drėgmė ir purvas. Trosas apsaugos viduje ima rūdyti ir jo judėjimas tampa nebe toks laisvas ir paslangus. Užtraukus stabdį ranka ir vėliau atleidus, trosas gali nebegrįžti į savo vietą ir stabdyti ratus net automobiliui pajudėjus iš vietos. Kaip dažnai nutinka viena problema automobilyje gali įtakoti naujų problemų virtinę. Stingantis trosas gali “neišjungti” rankinio stabdžio funkcijos, todėl negrįžusi į savo vietą stabdžių sistema lemia, kad stabdžių diskai ir kaladėlės ima kaisti, netenka efektyvumo. Netolygiai dyla stabdžių diskai, stabdžių kaladėlės atsisluoksniuoja ir nukrenta. Sunkesniais atvejais kaladėlės gali apskritai atsisakyti, iškristi ir automobilis gali netekti stabdžių. 

Stabdžių remontas Panevėžyje, kaina

Stabdžių remontas Panevėžyje

Kviečiame tvarkytis stabžių sistemos problemų į Sadiras autoservisą, S. Kerbedžio 21 g., Panevėžys. Registruotis galite internetu arba telefono numeriu +37069839641.

Stabdžių remontas nuo

15

Stabdžių remontas trunka apie 1-2 valandas.

Stabdžių remonto Panevėžyje kaina prasideda nuo 20 eurų.

Registruotis stabdžių remontui Panevėžyje galima šiuo numeriu +37069839641

Stabdžių remonto darbams ir autodalims taikomos garantijos.